125 bin TL'lik soru, Kim Milyoner Olmak İster izleyicisini ekrana kilitledi - Son Dakika

125 bin TL'lik soru, Kim Milyoner Olmak İster izleyicisini ekrana kilitledi

17 gün önce

Ekranların en çok kazandıran yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'de bu hafta 125 bin TL'lik soru heyecanı yaşandı. Yarışmacı kararsız kaldığı soruya, çekildikten sonra doğru cevabı verdi.

1
Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster'de Muharrem Mert Şenol beyin karşısına çıkan 125 bin TL değerindeki sorunun cevabı tüm Türkiye tarafından merak edildi, izleyenler adeta ekrana kilitlendi.
2
1982'de David Grundman'ın eğlence amaçlı ateş ettiği yaklaşık sekiz metre uzunluğundaki hangi bitki devrilerek ölümüne neden olmuştur? sorusunun yanıtı vatandaşlar tarafından en çok merak edilenler arasına girdi.
3
Herkes 125 bin lira para ödülü için yarışan Mert Bey'in ne cevap vereceğini merakla bekledi.

4
Yücel Bey kazanacağı para ile hayaller kurarken kaybedeceği para ile de neler yapamayacağını hesap etti.
5
Yarışmacı, uzun süre yarışmadan çekilmekle cevap vermek arasında kararsız kaldı.
6
İmirzalıoğlu'nun desteği ile bir süre daha düşünmeye karar veren yarışmacı, kazandığı ödülü de daha fazla riske atmayarak yarışmadan çekilme kararı aldı.
7
Kenan İmirzalıoğlu "Çekilmesen ne derdin" diye sorunca Yücel Bey Kim Milyoner Olmak İster yeni yıl özel bölümünde sorulan soruya yanıt verdi.
8
Vereceği yanıtın doğru olduğunu gören yarışmacı büyük hayal kırıklığına uğradı.
9

Haber Yayın Tarihi: 05.01.2020 05:28 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İmdat çağrısına cevap veren bikini modeli polis memuru vurularak öldürüldü Futbolcu Javier Hernandez'in eşi Sarah Kohan hem güzelliği hem yeteneğiyle büyülüyor Hadise işi abarttı! Ayna önünde mayosuyla dans edip kalçasını gösterdi Buz hokeyinin kalça kraliçesi Andreja Rituper, Ferrari benzetmesiyle olay oldu! Donan göl üzerinde hatıra fotoğrafı çektirdiler! Ortaya birbirinden ilginç kareler çıktı

Son Dakika Haberleri