Son Dakika Haberleri: 129 Santimetre Boyundaki Bacakları Yüzünden İş Bulamıyor

129 Santimetre Boyundaki Bacakları Yüzünden İş Bulamıyor

8 ay önce

1
1 metre 95 santimetre boyuyla dünyanın en uzun mankenleri arasında yer alan Chase Kennedy, 1.29 metre bacak uzunluğu nedeniyle ajanslar tarafından geri çevrilerek, işsiz bırakılmasından yakınıyor.
2
Kennedy, uzun olmayı çok sevmesine rağmen birçok model ajansı tarafından geri çevrildiğini belirtti.
3
Bacaklarından ötürü iş bulmakta zorlanmasına rağmen önemli bir rekora imza atmaya yakın olan Kennedy, 1.29 metre uzunluğundaki bacaklarının ABD'nin en uzunu olduğunu düşünüyor.
4
Ancak ne yazık ki dünya rekoru ona ait değil. Bacakları, Guinness rekorunu elinde tutan Svetlana Pankratova'dan yalnızca 2 santim daha kısa.
5
Boyu yüzünden ajanslar çoğu zaman onu ret etse de sahip olduğu bu avantajın sporlarda kendisine epey yardımcı olduğunu belirtiyor.
6
"Lisedeyken oynadım ve bu tarz sporlarda takıma seçilirken boyunuzun uzun olması büyük bir avantaj." dedi.
7
Chase her zaman boyuyla bu kadar barışık değildi. Liseye başladığında 185 cm geliyordu boyu.
8
"Daha gençken, sırf uyum sağlayabileyim diye küçük olmak isterdim. Sonuçta farklı duruyorsunuz ve o yere aitmiş gibi hissetmiyorsunuz."
9
"Her zaman tuhaf bir tiptim ve dikkat çekmek istemiyordum. Ancak büyüdükçe bunun beni ben yapan şey olduğunu fark ettim."
10
Sözlerini de şöyle tamamlıyor: "Sinemada arkamızda oturan insana üzülüyorum. İnsandan duvar gibiyiz."
11
12
13
14
15
16


Diğer Galeriler

Dünyanın En Soğuk Köyü: Oymyakon Türk Filmlerinden Güldüren Hatalar 3 Ay İçinde Öleceğini Öğrenen Obez Adamın İnanılmaz Değişimi ve Hayat Hikayesi Genital Uçuğa İyi Gelen Doğal Tedavi Yöntemleri