129 Santimetre Boyundaki Bacakları Yüzünden İş Bulamıyor - Son Dakika

129 Santimetre Boyundaki Bacakları Yüzünden İş Bulamıyor

3 yıl önce

ABD'de yaşayan ve 1.29 santimetre bacak boyuna sahip olan, bu yüzünden birçok ajansdan ret cevabını alan ABD'nin en uzun mankeni Chase Kennedy galerimizde. Kadınların boy takıntısının bir başka boyutu da ABD'da yaşan ve bacak boyu uzunluğunun iş bulmada kendisine engel teşkil ettiğini belirten manken Chase Kennedy, yaşadığı zorlukları dile getirdi.

1
1 metre 95 santimetre boyuyla dünyanın en uzun mankenleri arasında yer alan Chase Kennedy, 1.29 metre bacak uzunluğu nedeniyle ajanslar tarafından geri çevrilerek, işsiz bırakılmasından yakınıyor.

2
Kennedy, uzun olmayı çok sevmesine rağmen birçok model ajansı tarafından geri çevrildiğini belirtti.


3
Bacaklarından ötürü iş bulmakta zorlanmasına rağmen önemli bir rekora imza atmaya yakın olan Kennedy, 1.29 metre uzunluğundaki bacaklarının ABD'nin en uzunu olduğunu düşünüyor.

4
Ancak ne yazık ki dünya rekoru ona ait değil.


Bacakları, Guinness rekorunu elinde tutan Svetlana Pankratova'dan yalnızca 2 santim daha kısa.

5
Boyu yüzünden ajanslar çoğu zaman onu ret etse de sahip olduğu bu avantajın sporlarda kendisine epey yardımcı olduğunu belirtiyor.

6
"Lisedeyken oynadım ve bu tarz sporlarda takıma seçilirken boyunuzun uzun olması büyük bir avantaj." dedi.

7
Chase her zaman boyuyla bu kadar barışık değildi.


Liseye başladığında 185 cm geliyordu boyu.


8
"Daha gençken, sırf uyum sağlayabileyim diye küçük olmak isterdim. Sonuçta farklı duruyorsunuz ve o yere aitmiş gibi hissetmiyorsunuz."

9
"Her zaman tuhaf bir tiptim ve dikkat çekmek istemiyordum. Ancak büyüdükçe bunun beni ben yapan şey olduğunu fark ettim."

10
Sözlerini de şöyle tamamlıyor:

"Sinemada arkamızda oturan insana üzülüyorum. İnsandan duvar gibiyiz."


11
12
13
14
15
16

Haber Yayın Tarihi: 19.06.2017 12:29 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

24 yaşındaki öğretmen, 13 yaşındaki öğrencisine çıplak fotoğraflarını gönderdi Ünlü basketbolcu Valentina Vignali, çırılçıplak soyunup poz verdi! Beğeni butonu çöktü 2019'un en değerli şirketleri belli oldu! İşte liste başındaki 5 şirket ve piyasa değerleri 65 yıllık aşk hikayesi! Yaşlı çift aynı gün el ele öldü Evinin tuvaletinde dehşeti yaşadı! 2 metrelik boa yılanı ile burun buruna geldi

Son Dakika Haberleri