13 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz - Son Dakika

13 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz

13.10.2011 09:50

1
13 Ekim 2011 Perşembe günü burcunuz ne diyor?
2
Sabah saatlerinde arkadaşlarınızla iletişim trafiği içinde olacaksınız. Daha sonra yalnız kalmak isteyebilir ve iç dünyanızda, kişisel bir muhasebe içine girebilirsiniz. Merkür ve Mars düşündüğünüz her işi yaşama geçirme konusunda istediğiniz desteği veriyor. Bugün değişim içinde olmanız gerekiyor.
3
İddialı yönlerinizin ön plana çıkarmak istiyorsunuz fakat bazı konularda isteksizlik içindesiniz. Bugün, bulunduğunuz koşulların sizi engellemesine izin vermeyeceksiniz. Merkür kişisel ve karşılıklı ilişkilerinizi aktif bir şekilde etkiliyor. İletişim becerilerinizi geliştirmelisiniz.
4
Yönetici gezegeniniz Merkür'ün etkisiyle, derin düşünerek, köklü çözümler üretme yolunda olacaksınız. Siz her alanda kendinizi yenilemek istiyorsunuz. Sürekli araştırma içindesiniz. Bugün, birlikte çalıştığınız kişilerin sizinle paylaşmak isteyeceği fikirleri olacak, fakat siz her zaman olduğu gibi kendi yolunuzdan taviz vermek istemeyeceksiniz.
5
Ayın bulunduğu konum, sizi huzursuz ve kaprisli yapabilir. Özgürlük alanınız daraldığı zaman, garip bir motivasyon kaybına uğruyorsunuz. Üstelik, sıkıntılarınızı paylaşmak gibi de bir düşünceniz yok. Bugün, partnerinizin size destek vermesini isteyebilir ve bu konuda ona naz yapabilirsiniz. Gizlilikten yana olduğunuzu hiç kimse anlamıyor.
6
Yönetici gezegeniniz Güneş'in kombinasyon burcunuzda Terazi'den olumlu destek alması, enerjinizi güçlendiriyor. Bugün sınırlarınızı aşan hedefleriniz yüzünden, oldukça hareketli saatler geçireceksiniz. Girdiğiniz topluluklarda fikirlerinizi dikkat çekici bir şekilde sunmanız, çevrenizden olumlu tepkiler almanıza sebep olacak.
7
Kendinizi iyi hissetmeniz için sosyal çevrenizde uyumlu yaklaşımlar oluşması gerekiyor. Olumsuz davranmaktan hoşlanmadığınız için bugün çevrenizle iyi geçinmek isteyeceksiniz. Kısa yollar yapmalı ve görmeyi arzuladığınız kişilerle bir araya gelmelisiniz. Yeni bir yapılanmaya ihtiyacınız var.
8
Dışa dönük ve paylaşımcı yapınızı biraz daha dengelemeli, sezgilerinizden yola çıkarak, bazı önlemler almalısınız. Finansal konuların gündem kazanmasıyla birlikte satın alma güdünüz ortaya çıkacak. Bugün çevrenizdekilere hediye vermek isteyebilirsiniz. Gizliliklerden uzak kalmanız gereken bir gün. Kendinize güvenmeyi sürdürmelisiniz.
9
Kendinize güvenme özelliğinizi çevrenize de aksettireceğiniz bir gün. İş yaşamınızda yeni kararlar almanızın zamanı geldi. Başlattığınız hiçbir işi yarım bırakmayı düşünmüyorsunuz. Olayları gurur meselesi haline getirdiğiniz için başarı her geçen gün size yaklaşıyor. Bugün ailenizden baskı görmek istemeyeceksiniz. Onlara bunu açıkça belirtebilirsiniz.
10
Yalnız çalıştığınız zaman daha başarılı oluyorsunuz. Aşırı endişeli tavırlar içinde olduğunuz zaman çalışmalarınızda yavaşlamalar söz konusu oluyor. Zamanı kullanma konusunda bazı kısıtlamalar yaşıyor ve bunun sancısını hissediyorsunuz. Enerjinizi doğru aktarımlara yöneltmelisiniz. Bazı bütçe sorunları gündeme gelecek.
11
Arkadaşlarınızla sıkı bağlar içindesiniz, fakat çoğu kez düşüncelerinizi anlatmakta güçlük çekiyorsunuz. Onları aramak ve görüşmek sizi mutlu edecek. Duygusal ilişkilerinizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızla fikir alış verişleri içinde olacağınız kazançlı günlerinizden birindesiniz.
12
Aşk, yaşantınızda önemli bir duygu içeriyor, fakat bazen kendinize bile uzak olabiliyorsunuz. Hevesinizin çabuk geçmesi, her işinizi yarım bırakmanıza sebep oluyor. Biraz sabırlı olmayı öğrenmek zorundasınız. Paylaşma duygunuzun yoğun olduğu bu günlerde, yanlış ilişkilere girebilirsiniz. Aşk konusunda doğru zamanı beklemelisiniz.
13
Sabah saatlerine yavaş başlayacaksınız. Günün ilerleyen diliminde, hız kazanacak ve kendinizle ilgili planlarınızı aktif bir şekilde uygulayacaksınız. İsteklerinizde inatla direterek, kişisel hırsınızı sevdiklerinize yansıtabiliyorsunuz.. Ailenizin isteklerini sezgisel olarak algılayabilmeniz, duygusal bağlarınızı güçlendiriyor.

Son Dakika 13 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement