13 Eve Ateş Düştü İşte İsmiler - Son Dakika

13 Eve Ateş Düştü İşte İsmiler

9 yıl önce

1
Diyarbakır'ın Kulp-Hazro-Silvan üçgeninde bulunan Silvan İlçesine bağlı Bayrambaşı Beldesi Reşan Deresi mevkiinde, dün saat 14.45 sıralarında PKK'lı terörist grubu tarafından pusuya düşürüldü. Saldırıda 3 uzman erbaş, 10 er olmak üzere 13 asker şehit düştü. Çatışmada 2'si ağır 7 asker de yaralandı.İşte o şehitlerimiz.

2
ŞEHİT ER EMRULLAH EKER:

Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde şehit edilen 13 askerden birisininde Emrullah Eker olduğu öğrenildi.Giresun'un Dereli ilçesine bağlı Yavuzkemal beldesi nüfusuna kayıtlı olan Eker'in şehit olduğu haberi, baba ocağını yasa boğdu. Eker'in, yüksekokul tahsilini yarıda bırakarak askere gittiği öğrenildi.

3
UZM. JANDARMA ÇAVUŞ FAHRETTİN AKSU:

Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde teröristler tarafından şehit edilen 13 askerden biri olan Erzincanlı Uzman Jandarma Çavuş Fahrettin Aksu'nun (26) evine ateş düştü.

4
UZM. ÇAVUŞ MUSTAFA GÜNEY:

kendisi gibi Çelemli Beldesi'nden olan ve Temmuz 2010'da şehit düşen Uzman Çavuş Yusuf Tuna Güzey'in için sosyal paylaşım sitesindeki sayfasında bir klip paylaştığıda söyleniyor.

5
ŞEHİT ER AYKUT DELİMEHMETOĞLU:

Diyarbakır'ın silvan İlçesi kırsalında pusu kuran PKK'lı teröristlerce düzenlenen saldırıda şehit olan Er Aykut Delimehmetoğlu'nun Bursa İnegöl'deki baba ocağı ateş düştü.

Facebook'ta paylaştığı, "Bir Şafaktım Askerin Duvarda Yırttığı Bir Takvim Yaprağında" sözü yürekleri burktu.

6
ŞEHİT ER UFUK BAŞARI:

24 yaşındaki Er Ufuk Başarı'nın baba ocağı Konya'nın Doğanhisar İlçesi'ne bağlı Başköy Beldesi'ne ateş düştü.


Doğanhisar Garnizon Komutanlığı'na bağlı askeri heyet şehit er Başarı'nın baba evine giderek acı haberi verdi. Oğlunun şehit olduğunu duyan 1 çocuk babası 60 yaşındaki İsa Başarı ve eşi sinir krizi geçirdi.

7
Uzm. J. I. Kad. Çvş. Gökhan Yıldırım (2006-709) (Adana/Ceyhan)

8
J. Komd. Er. Vefa Çelik (Ağrı)

9
J. Komd Er. Ethem Okkay (Şanlıurfa/Payamlı)

10
J. Komd. Çvş. Mehmet Kaz (Gaziantep/Nizip)

11
J. Komd. Er. Barış Çiçekdağı (Gaziantep)

12
J. Komd. Er. Gökhan Kaplan (Tekirdağ/Şarköy)

13
JANDARMA ER NECMETTİN TORUN:

Samsun'un Alaçam ilçesi nüfusuna kayıtlı olan jandarma er Necmettin Torun'un (22) şehit olduğu haberi, Alaçam Kaymakamı Sezgin Üçüncü başkanlığında oluşturan bir heyet tarafından gece saat 03. 00'de ailesine bildirildi.

14
J. Komd. Çvş Noyan Aydın (Zonguldak/Ereğli)


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Survivor'da Yasin'le Evrim'in sürpriz yakınlaşması! Yeni bir aşk mı doğuyor? Koronavirüs cinsel ilişki yoluyla bulaşır mı? İşte bu konuda dikkat edilmesi gerekenler Ünlü futbolcu Graziano Pelle'nin model sevgilisinden yürek hoplatan karantina pozları Büyük travma! İtalya'da koronavirüsten ölenlerin tabutunun üzerine kıyafetleri konularak tören yapılıyor Yıldız şarkıcı Rihanna, koronavirüs kapan sporcuyla dalga geçti