13 Eve Ateş Düştü İşte İsmiler - Son Dakika

13 Eve Ateş Düştü İşte İsmiler

15.07.2011 08:55

1
Diyarbakır'ın Kulp-Hazro-Silvan üçgeninde bulunan Silvan İlçesine bağlı Bayrambaşı Beldesi Reşan Deresi mevkiinde, dün saat 14.45 sıralarında PKK'lı terörist grubu tarafından pusuya düşürüldü. Saldırıda 3 uzman erbaş, 10 er olmak üzere 13 asker şehit düştü. Çatışmada 2'si ağır 7 asker de yaralandı.İşte o şehitlerimiz.

2
ŞEHİT ER EMRULLAH EKER:

Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde şehit edilen 13 askerden birisininde Emrullah Eker olduğu öğrenildi.Giresun'un Dereli ilçesine bağlı Yavuzkemal beldesi nüfusuna kayıtlı olan Eker'in şehit olduğu haberi, baba ocağını yasa boğdu. Eker'in, yüksekokul tahsilini yarıda bırakarak askere gittiği öğrenildi.

3
UZM. JANDARMA ÇAVUŞ FAHRETTİN AKSU:

Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde teröristler tarafından şehit edilen 13 askerden biri olan Erzincanlı Uzman Jandarma Çavuş Fahrettin Aksu'nun (26) evine ateş düştü.

4
UZM. ÇAVUŞ MUSTAFA GÜNEY:

kendisi gibi Çelemli Beldesi'nden olan ve Temmuz 2010'da şehit düşen Uzman Çavuş Yusuf Tuna Güzey'in için sosyal paylaşım sitesindeki sayfasında bir klip paylaştığıda söyleniyor.

5
ŞEHİT ER AYKUT DELİMEHMETOĞLU:

Diyarbakır'ın silvan İlçesi kırsalında pusu kuran PKK'lı teröristlerce düzenlenen saldırıda şehit olan Er Aykut Delimehmetoğlu'nun Bursa İnegöl'deki baba ocağı ateş düştü.

Facebook'ta paylaştığı, "Bir Şafaktım Askerin Duvarda Yırttığı Bir Takvim Yaprağında" sözü yürekleri burktu.

6
ŞEHİT ER UFUK BAŞARI:

24 yaşındaki Er Ufuk Başarı'nın baba ocağı Konya'nın Doğanhisar İlçesi'ne bağlı Başköy Beldesi'ne ateş düştü.

Doğanhisar Garnizon Komutanlığı'na bağlı askeri heyet şehit er Başarı'nın baba evine giderek acı haberi verdi. Oğlunun şehit olduğunu duyan 1 çocuk babası 60 yaşındaki İsa Başarı ve eşi sinir krizi geçirdi.

7
Uzm. J. I. Kad. Çvş. Gökhan Yıldırım (2006-709) (Adana/Ceyhan)

8
J. Komd. Er. Vefa Çelik (Ağrı)

9
J. Komd Er. Ethem Okkay (Şanlıurfa/Payamlı)

10
J. Komd. Çvş. Mehmet Kaz (Gaziantep/Nizip)

11
J. Komd. Er. Barış Çiçekdağı (Gaziantep)

12
J. Komd. Er. Gökhan Kaplan (Tekirdağ/Şarköy)

13
JANDARMA ER NECMETTİN TORUN:

Samsun'un Alaçam ilçesi nüfusuna kayıtlı olan jandarma er Necmettin Torun'un (22) şehit olduğu haberi, Alaçam Kaymakamı Sezgin Üçüncü başkanlığında oluşturan bir heyet tarafından gece saat 03. 00'de ailesine bildirildi.

14
J. Komd. Çvş Noyan Aydın (Zonguldak/Ereğli)

Son Dakika 13 Eve Ateş Düştü İşte İsmiler - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Cani adam denizde boğmaya çalıştığı eşini, diri diri kuma gömerken yakalandı Metin Yüncü'nün eski eşi, gizemli mesajı yıllar sonra ifşa etti: Kocan seni Songül Karlı ile aldatıyor Alemin Kralı Oben, sabahlığının düğmesini açıp pembe iç çamaşırıyla poz verdi Çobanın dağda bulduğu taş, bölgede tek bir şeyin varlığına işaret ediyor Muhteşem kamuflaj! Fotoğraftaki yılanı kimse göremiyor