Her şey Barbie'ye benzemek için! Estetik operasyonlara yılda 104 bin TL harcıyor - Son Dakika

Her şey Barbie'ye benzemek için! Estetik operasyonlara yılda 104 bin TL harcıyor

14.10.2019 11:23

İsveç'te yaşayan 19 yaşındaki Stefanie Mulic isimli genç kız, estetik operasyonlar için yılda 104 bin TL harcıyor.

1
İsveç'te yaşayan 19 yaşındaki Stefanie Mulic isimli genç kız, Barbie bebeğe benzemek için 13 yaşından beri bıçak altına yatıyor.
2
Yüzüne müdahale etmeye dudak dolgusu yaptırarak başlayan Mulic, estetik operasyonlara yılda 14 bin sterlin (104 bin TL) harcıyor.
3
Annesi ve teyzesinin desteğiyle hareket ettiğini söyleyen genç kız, burnunun kendisini olduğundan çirkin gösterdiği düşüncesiyle burun ameliyatı olduğunu da anlattı.

4
Mulic, zamanla çenesini, yanaklarını, kaşlarını ve dişlerini yaptırdı.
5
İsveç'te küçük bir kentte yaşayan genç kız ileride; meme, kalça, dudak implantları, kaburga çıkarma ameliyatı, yüz germe ve yağ aldırma operasyonları geçirmek istediğini söyledi.

6
7
8
9
10

Son Dakika Her şey Barbie'ye benzemek için! Estetik operasyonlara yılda 104 bin TL harcıyor - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Büyük beden model, yine yaptı yapacağını! Ayna karşısında çırılçıplak karnını doyurdu Görüntüler dün geceden! Ünlüler, villada sabaha kadar vur patlasın çal oynasın kaçak parti yaptı Daireler, merdivenler, posta kutuları! Sıcaklığın eksi 50 dereceye düştüğü yerde her şey buz tuttu 2 kadın öğretmen, 18 yaşındaki öğrenciyi eve davet edip üçlü ilişkiye girdi Bu yıl kırmızı halı bambaşkaydı! İşte 2021 Altın Küre Ödülleri'nin en şık ünlüleri