13 Yaşından Beri Korse Giyen Kadının İncecik Beli Hayrete Düşürdü - Son Dakika

13 Yaşından Beri Korse Giyen Kadının İncecik Beli Hayrete Düşürdü

3 yıl önce

1

13 yaşında omurgasındaki eğriliği düzeltmek için korse giymeye başlayan kadın üzerinden 8 yıl geçtikten sonra incecik beliyle görenleri hayrete düşürüyor.

2
Raquel Skellington, sadece 13 yaşındayken omurgasındaki eğrilik yüzünden arkadaşları poposunu ördeğe benzeterek alay ediyordu. Bu yüzden eğriliği düzeltmek için okul üniformasının altına korse giymeye başladı.

3
4
5
İlk başlarda tıbbi sebeple korse giyen Raquel, sonraları korseye ciddi paralar harcamaya başladı. Şimdi rengarenk ve çeşitli korse koleksiyonu var.

6
2 yıl sonra bisikletten düşerek belini inciten Raquel'in sol omzu yerinden oynadı. Dizinden ve kalçasından yaralandı. Doktorlar iyileştikten sonra yürüyebileceğini ancak büyük ihtimalle topallayacağını söyledi.

7
8
9
Raquel hiçbir negatif etkisini görmediğini iddia etti. "Organlarım sağlam, nefes almakta zorlanmıyorum, görüntümü seviyorum." diye ekledi.

10
11
12
Raquel korse kullanma sebebini şöyle açıkladı:
Raquel korse kullanma sebebini şöyle açıkladı:
"Omurgam diğer insanlar gibi 'I' şeklinde değil, 'J' şeklindeydi. Kalçam fazla çıkık olduğu için arkadaşlarım alay ediyordu. Araştırma yapıp, hemşire olan anneme de sorduktan sonra korse giymeye başladım. Bu şekilde dik durmayı öğrendim."

13
14
15
16
17
Üzerinden neredeyse 8 yıl geçtikten sonra Raquel, beliyle görenleri hayrete düşürüyor. Amerikalı bir kadının beli ortalama 95 cm iken korselere bin 460 (5 bin 489) lira harcayan genç kadının beli sadece 45 cm.

18
Tekrar korsesini giymeye karar veren genç kadın, altı ay sonra doktora gittiğinde doktoru, korse giymeseydi topallayacağını söyledi.

Haber Yayın Tarihi: 10.03.2017 08:16 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bilim insanları ineklerin kendi aralarında konuştuklarını ileri sürdü Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu'ndan makas aldı! Alman kurduyla fotoğraf çekilmek isteyen genç kız, bu pozdan 1 dakika sonra felaketi yaşadı! 20 yaşındaki eşcinsel kıza sokak ortasında saldırı! Kanlar içinde kaldı Hayatından şüphe edilen 63 yaşındaki adamın cesedi evindeki çöp yığınının içinden çıktı!

Son Dakika Haberleri