13 Yıl Sonra Aynı Acı - Son Dakika

13 Yıl Sonra Aynı Acı

07.07.2010 16:59

1
Hakkari'nin Şemdinli ilçesi Beyyurdu Karakolu'na teröristlerce yapılan silahlı saldırıda şehit olan Iğdırlı Erkan Akdeniz, son yolculuğuna gözyaşlarıyla uğurlandı. Törende vatandaşlar terör örgütüne lanet okudu.Şehit erin naaşının tören alanına getirilmesiyle birlikte ağıtlar da arttı.
2
Bu esnada şehit erin annesi Gögeç ile kız kardeşleri ve amcaoğlu Erkan Akdeniz fenalık geçirdi. Aileye alanda bulunan sağlık ekipleri müdahalede bulunarak anneye sakinleştirici iğne vuruldu. Anne Gögeç Akdeniz, tören boyunca Kürtçe olarak, ‘Erkanım, Erkanım, ben seni dünyaya ölesin diye mi getirdim. Abini kaybettik, seni de kaybettik. Şimdi ben ne yapacağım' şeklinde ağıtlar yaktı.
3
Şehit Erkan Akdeniz, 13 yıl önce şehit olan ağabeyinin yanında toprağa verildi.Akdeniz'in 13 yıl öncede ağabeyi şehit olmuştu.İki oğlunuda şehit veren anne yürekleri dağladı.
4
5
6
7

Son Dakika 13 Yıl Sonra Aynı Acı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor