13 Yıl Sonra Aynı Acı - Son Dakika

13 Yıl Sonra Aynı Acı

10 yıl önce

1
Hakkari'nin Şemdinli ilçesi Beyyurdu Karakolu'na teröristlerce yapılan silahlı saldırıda şehit olan Iğdırlı Erkan Akdeniz, son yolculuğuna gözyaşlarıyla uğurlandı. Törende vatandaşlar terör örgütüne lanet okudu.Şehit erin naaşının tören alanına getirilmesiyle birlikte ağıtlar da arttı.
2
Bu esnada şehit erin annesi Gögeç ile kız kardeşleri ve amcaoğlu Erkan Akdeniz fenalık geçirdi. Aileye alanda bulunan sağlık ekipleri müdahalede bulunarak anneye sakinleştirici iğne vuruldu. Anne Gögeç Akdeniz, tören boyunca Kürtçe olarak, ‘Erkanım, Erkanım, ben seni dünyaya ölesin diye mi getirdim. Abini kaybettik, seni de kaybettik. Şimdi ben ne yapacağım' şeklinde ağıtlar yaktı.
3
Şehit Erkan Akdeniz, 13 yıl önce şehit olan ağabeyinin yanında toprağa verildi.Akdeniz'in 13 yıl öncede ağabeyi şehit olmuştu.İki oğlunuda şehit veren anne yürekleri dağladı.
4
5
6
7

Haber Yayın Tarihi: 07.07.2010 04:59 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Düğünde rezalet! Sapkın damat garson kıza cinsel istismarda bulundu Kubilay Aka'nın cinsel içerikli mesajlarını ifşa eden Beyza Güneş'in iddialı pozları olay oldu! Ölen büyükannesinden 230 bin sterlin çalan eski model yakayı ele verdi Jennifer Aniston ödül törenine sütyensiz geldi! Göğüs ucu detayı yürek hoplattı Jennifer Aniston ve eski eşi Brad Pitt, Sahne arkasında fena yakalandı! Yıllar sonra ilk kez sarmaş dolaş

Son Dakika Haberleri