Son Dakika Haberleri: 130 Kiloluk Kadın, Tartıştığı Sevgilisinin Üzerine Oturarak Öldürdü!

130 Kiloluk Kadın, Tartıştığı Sevgilisinin Üzerine Oturarak Öldürdü!

6 gün önce

44 yaşındaki Windi Thomas, 41 yaşındaki Keeno Butler'ı üzerine oturarak öldürdü. Suçlu kadın 36 yıl hapisle karşı karşıya...

1
44 yaşındaki Windi Thomas adlı kadın aynı yaştaki sevgilisi Keeno Butler ile tartışmaya başladı. Aralarında yaşanan tartışma sonucu sevgilisini önce bıçaklayan kadın daha sonra masanın ayağını alarak ona vurmaya başladı.
2
Hırsını alamayan Windi, 54 kilo ağırlığındaki sevgilisinin üzerine oturarak öldürmesinin ardından polisi arayarak 'Erkek arkadaşımı öldürdüm' dedi.
3
Tartışma sırasında alkollü olduğu iddia edilen kadının avukatları savunmalarında Windi'nin istemeyerek sevgilisinin üzerine düştüğünü ve sarhoş olduğu için sızdığını söylesedi.

Ancak mahkeme kadını 3. derece cinayetten suçlu buldu.Windi'nin bu kararın ardından 40 yıla yakın bir hapis cezası alması bekleniyor.

4
5
6
7

YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Diğer Galeriler

11 Eylül ve DEAŞ'ı Bilen Kahinden 2019 Kehanetleri! Bakın Neler Olacak iPhone'la Banyoya Giren Dövüş Sanatları Şampiyonu Feci Şekilde Can Verdi! Bu Ülkede Anneler, Düğün Gecesi Kızlarının Bekaretini Kaybetmelerini İzliyor Kameralar Önünde 'Arkadaşımın Aşkısın' Dedirten Ünlüler! Bu Şirketin Çalışanları Uyuyarak Ekstradan 3 Bin Lira Kazanıyor!