Son Dakika Haberleri: 130 Kiloluk Kadın, Tartıştığı Sevgilisinin Üzerine Oturarak Öldürdü!

130 Kiloluk Kadın, Tartıştığı Sevgilisinin Üzerine Oturarak Öldürdü!

3 ay önce

44 yaşındaki Windi Thomas, 41 yaşındaki Keeno Butler'ı üzerine oturarak öldürdü. Suçlu kadın 36 yıl hapisle karşı karşıya...

1
44 yaşındaki Windi Thomas adlı kadın aynı yaştaki sevgilisi Keeno Butler ile tartışmaya başladı. Aralarında yaşanan tartışma sonucu sevgilisini önce bıçaklayan kadın daha sonra masanın ayağını alarak ona vurmaya başladı.
2
Hırsını alamayan Windi, 54 kilo ağırlığındaki sevgilisinin üzerine oturarak öldürmesinin ardından polisi arayarak 'Erkek arkadaşımı öldürdüm' dedi.
3
Tartışma sırasında alkollü olduğu iddia edilen kadının avukatları savunmalarında Windi'nin istemeyerek sevgilisinin üzerine düştüğünü ve sarhoş olduğu için sızdığını söylesedi.

Ancak mahkeme kadını 3. derece cinayetten suçlu buldu.Windi'nin bu kararın ardından 40 yıla yakın bir hapis cezası alması bekleniyor.

4
5
6
7

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İngiltere'deki Sevgililer Günü Kutlamalarında, Eğlencenin Dozu Fena Kaçtı! Ünlü Sunucu, Kendall Jenner'a Ayakkabı ve Terlik Yedirdi! İşte, 2019'un En Çok Kazandıran Meslekleri Ünlü Yönetmen, Oscar Ödüllü Oyuncunun Ev Halini Fotoğrafladı Bornozlu Paylaşım Yapan Yapana! İşte Bornozlu Paylaşımları ile Yürek Hoplatan Ünlüler