14 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz - Son Dakika

14 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz

14.10.2011 09:14

1
14 Ekim 2011 Cuma günü burcunuz ne diyor?
2
Çevrenizle iş birliği içine girebilir ve ortaklaşa çok para kazanabilirsiniz. Önünüzdeki fırsatları zekice değerlendirmelisiniz. İlişkiler konusunda girişken ve yeteneklisiniz. Fakat motivasyonunuzu düşürecek detaylara takılabiliyorsunuz. İş yaşantınızda çevrenizle baş etmeniz her zaman mümkün olmayabilir. Sabırlı olmalısınız.
3
Bugün Ay burcunuzda ilerliyor. Algılama gücünüz oldukça güçlü. Bugün bazı olayların sizi üzmesine izin verebilirsiniz. Duygusal konularda yanılmaktan korkuyorsunuz. Gözlemciliğinize güvenerek, mesafeli bir iletişim şeklini seçiyorsunuz. Kazançlarınızı arttırma konusunda ön sezilerinize güvenebilirsiniz.
4
Çalışma yaşantınızda eski günlerinizi düşündüğünüz zaman, bir burukluk duyuyorsunuz. Bugünlerde bazı atılımlar söz konusu olacak, biraz daha beklerseniz kazançlı çıkacaksınız.

Önemli gelişmelerin başlangıcındasınız. Maddi konularda şartlarınızı zorlamadan isteklerinizi belli bir disiplin içinde gerçekleştirmelisiniz.

5
Bazen her şeyden uzaklaşıp, inziva hayatını özlüyorsunuz. Bu duygularınız sizi sosyal hayattan uzaklaştırıyor. Geçmişte kalan bir arkadaşınızdan alacağınız haber, eski anılarınızın canlanmasına neden olacak. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz, küçücük bir rahatsızlıkta kendinizi teslim ediyorsunuz. Mevsimsel rahatsızlıklar kapınızda.
6
Bugün bir çok fırsatı detaycılığınız yüzünden kaçırabilirsiniz. Kişisel bir gerilim içindesiniz. Duygular ve akılcılık arasına bocalamaktan sıkılmak istemiyorsanız, küçük hesapları bir kenara bırakmalısınız. Sakin bir şekilde olayların gelişimini takip etmelisiniz. İşinizle ilgili konuşurken temkinli olun. Başarınızla ilgili ciddi çalışmalar içine girebilirsiniz.
7
Farklı yapınız yüzünden tepki alıyorsunuz, fakat bu sizi çok fazla ilgilendirmiyor. Kendi doğrularınıza inanan biri olarak, bildiğinizden şaşmıyorsunuz. İş yaşantınızda her konu üzerinde farklı fikir yürütürken, üstlerinizden tepki almamaya çalışmalısınız. Çelişkiler yaşıyor olmanız önemli değil, iç sesiniz her konuda size doğruyu gösteriyor.
8
Koyduğunuz kurallar çerçevesinde çekinmeden davranıyor, sonra da yakın çevrenizle çelişki yaşıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerin size vereceği destek çok önemli. Bulunduğunuz ortamlarda baskıcı davranışlar sergilediğiniz için iş arkadaşlarınızın tepkisini alabilirsiniz. Ani davranışlardan sakınmalısınız.
9
Bugün karşıt evinizde ilerleyen Ay, başlatacağınız işlerde yeni atılımlar yapmanıza yarayacak. Başkaları ile ortak çalışmalarınızda başarılı olacağınız bir gün. Maddi kazancınızı arttırmak için şartlarınızı yeniden gözden geçireceksiniz. Bazı önemli kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Partnerinizle uyumlu bir ortaklık içinde olacaksınız.
10
Ay, sosyal ilişkilerinize anlamlı bir güzellik veriyor. Girdiğiniz topluluklarda, mutlu olacağınız olaylar yaşayacaksınız. Aktivitelerinizde bir yükseliş söz konusu olacak. Duygusal konularda kendinizi enerjik hissetemeniz, aşk yaşantınızı da canlandıracak. Tanıştığınız kişiler üzerinde etkiniz çok yüksek olacak.
11
Bugün kardeşlerinizin bazı sorunları gündeme gelebilir. Güçlü enerjinizi karşı tarafa yansıtmakta oldukça ustasınız. Dinamik yapınızı sergileyebildiğiniz zamanlarda daha mutlu oluyorsunuz. Çevrenin size yansıttığı olumsuz etkilerinden uzak kalmaya çalışın. Bugün, Ay'dan olumlu etkiler alıyorsunuz.
12
Bugün duygusal konulara çok fazla eğilimlisiniz. Kendinizle bir savaş içerisindesiniz ve galip çıkma hesapları yaparken, hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. Maddi konularla ilgili sınırlarınızı genişletmeyi, yeni kaynaklar üzerinde araştırmayı amaçlıyorsunuz. Bugün enerjinizi güçlü bir şekilde ortaya koyacaksınız.
13
Kariyerinizle ilgili sezgisel bir savaş içinde olacaksınız. Hissettiklerinizi kendinize saklamalısınız. İşinizle ilgili ilginç sıra dışı gelişmeler ortaya çıkabilir. Belli bir mesafeyi korumaya çalışmalısınız. Boğa'da ilerleyen Ay'la birlikte evinizde değişimler söz konusu olacak. Bazı konularda ailenizden gerekli desteği alacaksınız.

Son Dakika 14 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement