Son Dakika Haberleri: 14 Yaşında 2 Metre Boyunda

14 Yaşında 2 Metre Boyunda

10 yıl önce

1
Brezilya'da yaşayan 14 yaşındaki Elisany Silva, görenleri hayrete düşürüyor.
2
Nadir görülen bir hastalık sebebiyle aşırı geliştiği düşünülen Silva'nın hastalığı ailesinin maddi yetersizlikleri sebebiyle tam olarak teşhis edilemiyor.
3
Amazon'da, Para'da yaşayan Silva, boyu yüzünden okul otobüsünde oturamadığını bu yüzden okula bile gidemediğini söylüyor ve ekliyor:
4
"Evin içinde olduğumda da çok zor. Bir anlık dikkatsizlikte bile kafamı tavana vurabiliyorum."
5
Silva, kardeşleri, annesi Ana Maria Silva ve üvey babası Luiz Jorge ile küçük bir evde yaşıyor.
6
Annesi, "Büyümesinin durmasını istiyorum. Diğer kızlar gibi olmasını istiyorum. Çünkü biliyorum ki kendisini garip hissediyor ve onlar gibi olmak istiyor."
7
Silva'nın tıbbi durumunu inceleyen bir uzman, aşırı büyümesinin kızın sağlığını da ciddi olarak tehdit ettiğini söylüyor.
8
Yaşıdlarındna üç kat hızlı büyüyen Elisany Silva, manken olmak istediğini söylüyor.
9
Kimi internet siteleri küçük kızın bu hayaline ulaşmak üzere olduğunu yazıyor ve Brezilya'da "gelin" kıyafetiyle podyuma çıkacağını bildiriyorlar.
10
11
12
13
14
15
16Haber Yayın Tarihi: 31.08.2010 12:52 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Canan Karatay o besini öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! Başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ateşli oyuncudan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular Meraklı Köfteci'nin Fatma'sı Gölgen Bengü'ye, bir de şimdi bakın! Mesleğini duyan kulaklarına inanamıyor