14 Yaşında 2 Metre Boyunda - Son Dakika

14 Yaşında 2 Metre Boyunda

31.08.2010 12:52

1
Brezilya'da yaşayan 14 yaşındaki Elisany Silva, görenleri hayrete düşürüyor.
2
Nadir görülen bir hastalık sebebiyle aşırı geliştiği düşünülen Silva'nın hastalığı ailesinin maddi yetersizlikleri sebebiyle tam olarak teşhis edilemiyor.
3
Amazon'da, Para'da yaşayan Silva, boyu yüzünden okul otobüsünde oturamadığını bu yüzden okula bile gidemediğini söylüyor ve ekliyor:
4
"Evin içinde olduğumda da çok zor. Bir anlık dikkatsizlikte bile kafamı tavana vurabiliyorum."
5
Silva, kardeşleri, annesi Ana Maria Silva ve üvey babası Luiz Jorge ile küçük bir evde yaşıyor.
6
Annesi, "Büyümesinin durmasını istiyorum. Diğer kızlar gibi olmasını istiyorum. Çünkü biliyorum ki kendisini garip hissediyor ve onlar gibi olmak istiyor."
7
Silva'nın tıbbi durumunu inceleyen bir uzman, aşırı büyümesinin kızın sağlığını da ciddi olarak tehdit ettiğini söylüyor.
8
Yaşıdlarındna üç kat hızlı büyüyen Elisany Silva, manken olmak istediğini söylüyor.
9
Kimi internet siteleri küçük kızın bu hayaline ulaşmak üzere olduğunu yazıyor ve Brezilya'da "gelin" kıyafetiyle podyuma çıkacağını bildiriyorlar.
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika 14 Yaşında 2 Metre Boyunda - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Aliş'in uğruna başlık parası biriktirdiği Ayşe büyüdü! Güzelliğine diyecek kelime yok TIME dergisi 'Yılın Kişisi' anketini başlattı! Listede Türkiye'den de bir isim var Zorlu yolculuk başladı! Kurt sürüsü saldırıları, göçerlerin korkulu rüyası Yakışıklılığı tescillenen futbolcu Rurik Gislason'ın itirafı şaşırttı! Bir maçla spermlerine talep yağdı Osmanlı ve Selçuklu'nun bölgedeki tek eseri! Van Gölü, bağrındaki hazineyi ortaya çıkardı