14 yaşındaki kız çocuğu, yeni doğurduğu bebeğini restorandaki bir müşteriye bırakıp kaçtı - Son Dakika

14 yaşındaki kız çocuğu, yeni doğurduğu bebeğini restorandaki bir müşteriye bırakıp kaçtı

23.05.2021 09:51

Amerika'da yaşından dolayı ismi açıklanmayan 14 yaşındaki bir anne gittiği restoran da yeni doğurduğu göbek bağı henüz kesilmemiş bebeğini bir yabancının kollarına bırakıp kaçtı.

1
Meksika yemeklerinin yapıldığı restorana giren anne bir masaya oturdu.
2
O sırada restoranda bulunan ve CPR eğitimi almış olan Alease Scoot isimli müşteri, bebeğin güçlükle nefes altığını görünce anneden bebeği kontrol etmek için izin istedi.
3
Anne, çocuğunu Alease'ya verdikten sonra hızla restorandan kaçtı ve bir daha geri dönmedi.
4
Restoran çalışanı Frankie Aguilar, annenin restorana gelip bebeği için yardım istediğini bunun üzerine Alease 'nin bebeğe yardım etmek için anneden izin istediğini, annenin bebeği Alease'ye verdikten sonra kaçtığını söyledi.
5
Restoran çalışanlarının polise haber vermesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri bebeği hastaneye kaldırdı. Yapılan kısa çalışma sonra anne de restoranın yakınlarında bulundu.
6
Hastanede tedavi altına alınan anne ve bebeğin durumlarının iyi olduğu belirtildi.
7
Alease Scoot
Alease Scoot
Polis ekipleri, bebeğin ya evlatlık verileceğini ya da çocuk koruma merkezine verileceğini söyledi. 14 yaşında olduğu öğrenilen anne hakkında ise herhangi bir yasal işlem yapılamayacak.

Son Dakika 14 yaşındaki kız çocuğu, yeni doğurduğu bebeğini restorandaki bir müşteriye bırakıp kaçtı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (3)
  • Melek: Allahtan bırakıp kaçmış bizimkiler ya poşete koyup çöpe atıyor yada battaniyesini bile alarak boş araziye ölüme terkediyor... Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • Ahmet Erdoğan: Vahşice hangi insan bir bebeğe bir insana bunu yapar çocuk denilen şey yaradanin lütfu kalkıp birine satılık eşya gibi veriyorsunuz hem çocuğu hem bıraktığınız kişiyi zor duruma sokuyorsunuz el vicdan çocuğun suçu ne bu dünyaya geldiyse Allah'ın nimetlerine ihanet mi ediyorsunuz Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
500
Advertisement