15.500 Dolara Terminator'ünüz Olsun! - Son Dakika

15.500 Dolara Terminator'ünüz Olsun!

14.08.2012 13:07

Hollywood'un en ?nemli film serilerinden olan Terminator'? bilmeyen yoktur. ?zellikle serinin iki numaralı filmi gişe rekorları kırmış ve...

1
Hollywood"un en başarılı film serilerinden bir tanesi olan Terminator"ü bilmeyen yoktur. Özellikle iki numaralı filmin elde ettiği gişe hasılatı ve kazandığı ödüller, adını sinema tarihine altın harflerle yazdırmıştı. Tabii bu serinin başarısında Arnold Schwarzenegger"ın canlandırdığı Terminator karakteri ve filmde insanlığın kabusu olan T-800 Endoskeleton"ların da payı çok büyüktü.
2
Peki bu katil robotlardan bir tanesine sahip olup, onu evinizde ağırlamak ister misiniz? Evet, filmdeki robotlarla bire bir aynı boyutta olan ve kromdan yapılan bu T-800, tam 15.500 dolar değerinde. Ek olarak 1.150 dolarlık da kargo masrafı var.
3
Bu T-800"ün gözleri yanabiliyor, tıpkı filmdeki gibi. Ayrıca etrafını aydınlatan mavi ışıklara sahip ve son olarak filmdeki savaş atmosferini yansıtan bir de zemin bulunduruyor. Tabii ki elinde de plazma silahı mevcut. Bu robotu gece açık halde görürseniz, gerçekten korkabilirsiniz.
4
Sinema sever sıkı koleksiyoncuların kaçırmaması gereken bu ürünün bir eşini daha bulmak gerçekten çok zor.
5
İlgili sayfa için: http://bit.ly/PHIOGB
6
7
8

Son Dakika 15.500 Dolara Terminator'ünüz Olsun! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Hiçbir zaman boş kalmamıştı! Bu yıl bu görüntü yürek burktu Madonna'nın 19 milyon dolara aldığı saray yavrusu evinde yok yok! İşte Benim Stilim'in kibirli güzeli Sima Şerafettinova 'Barbie'ye benzeyeyim derken bakın ne hale geldi Tatil sezonunu erken açan Ivana Sert, siyah bikinisiyle şov yaptı 1 ay önce doğum yapan Emily Ratajkowski'den ayna karşısında "Tüm kilolarım gitti" pozu