Son Dakika Haberleri: 158 Kilo Verdi, Sarkan Derilerine Rağmen Sonunda Mayosunu Giydi

158 Kilo Verdi, Sarkan Derilerine Rağmen Sonunda Mayosunu Giydi

13 ay önce

Uzun süre aşırı kilolarıyla mücadele ettikten sonra tam 158 kilo veren Jacquelina Adan, sarkan derileri yüzünden kendisine yöneltilebilecek bütün eleştirilere göğüs gererek mayosunu giydi ve denize girdi...

1
Jacquelina Adan'ın yemek yeme sevdası, onu obeziteye sürükledi. Zayıflamaya karar veren kadın, büyük azimle tam 158 kilo verdi.
2
Kilo verdikten sonra ise başka bir sorun ortaya çıktı. Sarkan vücut derisi...
3
Jacquelina Adan, sarkan derilerinden kurtulmak için ameliyat masasına yattı. Hepsini bir anda olmasına imkan yoktu, bu sebeple önce karın ve kol bölgesindeki sarkmalardan kurtuldu.
4
Sarkan derileri yüzünden de zor günler geçiren Adan: "Kısa bir süreliğine bunu düşündüm ve yapamam, giysilerimi asla çıkaramam." dedim.
5
Artık bir sürü yeni kıyafetleri olmaya başladı. Peki mayo giyebilecek miydi? Adan, mayosunu giyip denize girinceye kadar hissettiklerini de şöyle anlattı: "Ağlayacak mıyım? Yoksa üzerime giysilerimi giyip denize girmekten vaz mı geçecektim bilmiyordum. İnsanların benim kim olduğumu bilmeden bana bakarak yargılamalarına ya da benimle dalga geçmelerine inanamıyordum."
6
People dergisine konuşan genç kadın "Kendi kendime "tamam, sen olduğun gibi güzelsin" diyerek bu fikri kabul etmem uzun zamanımı aldı" dedi.
7
SONUNDA MAYOSUNU GİYDİ
SONUNDA MAYOSUNU GİYDİ
En sonunda Jacquelina Adan, korkularıyla yüzleşmeye ve mayosunu giymeye karar verdi. Adan, Meksika tatilinde çektirdiği pozunu da sosyal medya sayfasında paylaştı.
8
Adan, mayosunu giyip denize girinceye kadar hissettiklerini de şöyle anlattı: "Ağlayacak mıyım yoksa üzerime giysilerimi giyip denize girmekten vaz mı geçecektim bilmiyordum. İnsanların benim kim olduğumu bilmeden bana bakarak yargılamalarına ya da benimle dalga geçmelerine inanamıyordum."
9
Jacquelina Adan, fazla kilolarından kurtulmadan önceki dönemde olsa kendinden utanacağını ve giyinip odasına kapanarak ağlayacağını da anlattı.

10
Kendisi gibi fazla kilolarından kurtulmaya çalışan kişilere ilham vermek için bir blog da hazırlayan Adan burada yaşadıklarını anlatıyor.
11
San Francisco'da yaşayan okul öncesi öğretmeni Jacquelina Adan "Kilo verme sürecinin zorlu ve korkutucu olduğunu biliyorum. Başka insanların bizi yargıladığını ve bununla başa çıkmanın kolay olmadığını da biliyorum. Ama zaman içinde bu tür yorumları dikkate almamayı öğreniyorsunuz" diyor.
12
13

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yeşilçam Filmlerinde Gözden Kaçan Çekim Hataları Çıtır Tavuk Diye Aldı, İçinden Bakın Ne Çıktı! Ölümcül Oyun Momo'nun Sır Perdesi Aralandı İngiliz Turistler Yunanistan'da Nezarete Atıldı Hostes Adaylarına Çin İşkencesi!