Son Dakika Haberleri: 16 yaşında milyoner olmuştu, savurganlığı başına bela oldu!

16 yaşında milyoner olmuştu, savurganlığı başına bela oldu!

4 ay önce

Birleşik Krallık'ta yaşayan 32 yaşındaki Callie Rogers isimli kadın, 2003 yılında piyangodan kazandığı 2,6 milyon dolar değerindeki parayı düşünmeden harcayınca, yoksul günlerine geri döndü.

1
Birleşik Krallık'ta yaşayan Callie Rogers, 2003 yılında piyangodan 2,6 milyon dolar kazandığında henüz 16 yaşındaydı.
2
Beş yıl sonra kocası ile ilişkileri bozulan Callie, intihara kalkışmış, zamanla bağımlı olan genç kadın, uyuşturucu madde satın almak için tam 250 bin pound harcamıştı.
3
Kazandığı parayla lüks bir hayat yaşamaya başlayan, arkadaşlarına ve ailesine pahalı hediyeler alıp göğüs ameliyatı olan Rogers'ın parası, kısa sürede tükendi.
4
Piyango kazandıktan sonra, kendisini evlatlık alan anne ve babasından ayrılıp, aylık kirası 18 bin pound olan bir eve taşındı. Daha sonra en büyük iki çocuğunun babası olan kocası ile tanıştı.
5
''Benden araba parası isteyen insanlar bile oldu. Onlara yardım ettim ama şuan onların sahte arkadaş olduklarını ve çocukluğumdan faydalanıp beni suistimal ettiklerini daha iyi anlıyorum.''

6
Callie, çocuk yaşta olduğu için kimin gerçek kimin sahte arkadaş olduğunu fark edemediğini, bu nedenle kendisinden büyük miktarlarda borç para isteyen arkadaşlarının aldıkları paraları geri ödemediklerini ve bir anda ortalıktan kaybolduklarını söyledi.

7
Hayatını sürdürmek zorunda kalan Callie, para kazanmak için marketlerde çalışmak zorunda kaldı. Şimdilerde 32 yaşında olan ve bakıcılık yaparak hayatını kazanan üç çocuk annesi, yılda 12 pound kazanmasına rağmen çok daha mutlu olduğunu söylüyor. Callie, ayrıca piyango oynama yaşının 16'dan 18'e çıkarılması çağrısında bulundu.Haber Yayın Tarihi: 01.08.2019 02:59 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dosta güven düşmana korku salıyor! İşte Türk komandosundan nefes kesen tatbikat Cesedi bir bavul içinde bulunan talihsiz kız hakkında olay iddia: Cinsel ilişki sırasında yanlışlıkla öldü Prezervatif tarihe karışıyor! Dünyada ilk erkek doğum kontrolü hayata geçecek Ünlü oyuncu Kadir Doğulu'nun eski hali sosyal medyada olay oldu! Mucize Doktor'da Ali Vefa'nın patalojiden arkadaşı maviş gözlü Duygu, bakın nereli!