16 yaşındaki çocuk, hamile bıraktığı sevgilisini parçalara bölüp çöpe attı - Son Dakika

16 yaşındaki çocuk, hamile bıraktığı sevgilisini parçalara bölüp çöpe attı

08.03.2021 13:40

Amerika'da 16 yaşındaki lise öğrencisi Aaron Trejo, hamile bıraktığı kız arkadaşı Breana Rouhselang'i bebeği aldırmadığı için vahşice öldürüp çöp konteynerine attı.

1
Amerika'da 16 yaşındaki lise öğrencisi Aaron Trejo, amigo kız olan 17 yaşındaki Breana Rouhselang ile aşk yaşamaya başladı. Çift, ortak noktaları olan spor sayesinde idmanlar ve eğitimde sürekli bir araya geldi.
2
Trejo ve Breana ilk başlarda geçici olduğunu düşündükleri ilişkileri git gide ciddileşmeye başladı. Aileler ve arkadaşları çiftin ilişki yaşadıklarını biliyorlardı ama cinsel ilişkiye girdiklerini bilmiyorlardı.
3
2018 yılının sonlarına doğru başarılı olan Breana, okul performansında düşüş yaşanmaya başladı ve ders notları sürekli düşmeye başladı.

4
Aaron Trejo
Aaron Trejo
Hamile olduğunu fark eden Breana, altıncı aya gelene kadar erkek arkadaşına bir şey söylemedi.
5
Genç kız daha sonra sevgilisine hamile olduğunu söylemeye karar verdi. Durumu öğrenen erkek arkadaşı, bebeği ilk zamanlarda kendisine söylemediği için kız arkadaşına tepki gösterdi. Daha sonra genç adam, sevgilisine bebeği aldırmasını söyledi.

6
Breana, çocuğu aldırmayacağını söyledi. Bir kaç gün sonra Breana, annesine erkek arkadaşı ile buluşacağını söyleyip evden çıktı. Anne Melissai gece saat 11 de uyandığında kızının hala eve gelemediğini görünce bunun üzerine, Trejo'nun evine gitti.
7
Trejo, anneye Breana ile buluşmak için anlaştığını ama Breana'nın planladıkları yere gelmediğini söyleyince, anne kızının arkadaşlarını arayıp, Trejo'nun evine gelmesini söyledi. Anne kızının arkadaşlarıyla daha sonra Trejo'nun buluşacaklarını söylediği yeri aradılar.
8
Aramalara daha sonra polis de katıldı. Olay yerinde Breana'ya ait kanlı gözlüğü bulundu.
9
Ertesi gün sabah saat dokuz sularında Brean'ın cesedi bir pizzacının çöplüğünde bulundu. Olaydan sonra polis Trejo'nun ifadesini aldı.
10
Trejo, ifadesinde kız arkadaşını bebeği aldırmayı kabul etmediği için önce boğduğunu, daha sonra da bıçakladığını itiraf etti.
11
Mahkeme Trejo'ya, kız arkadaşını öldürdüğü için 55, karnındaki bebeği öldürdüğü içinse 10 yıl olmak üzere toplamda 65 yıl hapis cezası verdi.
12

Son Dakika 16 yaşındaki çocuk, hamile bıraktığı sevgilisini parçalara bölüp çöpe attı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Siyah en çok ona yakıştı! Sibel Can'ın kızı Melisa Ural zarafetiyle göz kamaştırdı "Duş alırken komşularımız bizi gözetliyor" diyen kadının çözümü de ilginç oldu Hayaletler ve perilerin dokuduğu söyleniyordu! Dünyada kimsenin nasıl üretileceğini bilmediği tarihi kumaş: Dakka muslini Ülkesinden kaçmak için uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu! Yetkililer dondu kaldı Kısa şortlu pozunu paylaşan güzel oyuncu bacağına yapılan yorumu görünce çileden çıktı