Son Dakika Haberleri: Cesedi çıplak halde bulunan 16 yaşındaki kızın ölümüne dair korkunç detaylar ortaya çıktı!

Cesedi çıplak halde bulunan 16 yaşındaki kızın ölümüne dair korkunç detaylar ortaya çıktı!

12 gün önce

Geçtiğimiz yıl Avustralya'nın Queensland kentinde, cesedi bir varilin içinde çıplak halde bulunan 16 yaşındaki genç kızın ölümüne dair kan donduran detaylar ortaya çıktı.

1
2018 yılının Haziran ayında Avustralya'nın Queensland kentinde meydana gelen olayda, 16 yaşındaki Larissa Beilby isimli genç kızın cesedi bir varilin içinde çırılçıplak halde bulunmuştu.
2
Gözaltına alınan 36 yaşındaki Zlatko Sikorsky isimli şüphelinin, genç kıza tecavüz ettikten sonra öldürdüğü belirlendi.

3
Geçtiğimiz günlerde görülen duruşmada, Larissa'nın öldürülmeden hemen önce uyuşturucu kullandığı ortaya çıktı.

4
Larissa'nın arkadaşı Chantelle Maker, katil zanlısı Zlatko Sikorsky'nin Larissa'yı dövdüğünü itiraf ederken, Larissa'nın başka bir arkadaşı olan Rachelle Pilon ise Larissa'nın kaçırılmadan önce uyuşturucu madde kullandığını söyledi.
5
Kısa bir süre önce tanıştığı ve arkadaşlık yaptığı Larissa'ya tecavüz etmekten ve öldürmekten yargılanan Zanlı Zlatko Sikorsky, genç kızın 18 yaşından küçük olduğunu bilmediği söyledi.
6
Zlatko Sikorsky, genç kız tarafından reddedilince onu kaçırmıştı.Haber Yayın Tarihi: 28.11.2019 04:32 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Asistan öğretmenden skandal! 2 öğrencisine uyuşturucu verip üçlü ilişkiye girdi Esra Erol'un yıllar önceki hali görenleri şoke etti! Efsane dizide figüranlık yapmış Tam paketi bir ev parası! İşte rende tasarımlı Apple Mac Pro ve özellikleri 'Doğal gaz faturası fazla geldi' diyenler dikkat! İşte süper tasarruf önerileri Hastanede kaptı, bir anda vücudunu yemeye başladı!