Cesedi çıplak halde bulunan 16 yaşındaki kızın ölümüne dair korkunç detaylar ortaya çıktı! - Son Dakika

Cesedi çıplak halde bulunan 16 yaşındaki kızın ölümüne dair korkunç detaylar ortaya çıktı!

28.11.2019 16:32

Geçtiğimiz yıl Avustralya'nın Queensland kentinde, cesedi bir varilin içinde çıplak halde bulunan 16 yaşındaki genç kızın ölümüne dair kan donduran detaylar ortaya çıktı.

1
2018 yılının Haziran ayında Avustralya'nın Queensland kentinde meydana gelen olayda, 16 yaşındaki Larissa Beilby isimli genç kızın cesedi bir varilin içinde çırılçıplak halde bulunmuştu.
2
Gözaltına alınan 36 yaşındaki Zlatko Sikorsky isimli şüphelinin, genç kıza tecavüz ettikten sonra öldürdüğü belirlendi.

3
Geçtiğimiz günlerde görülen duruşmada, Larissa'nın öldürülmeden hemen önce uyuşturucu kullandığı ortaya çıktı.

4
Larissa'nın arkadaşı Chantelle Maker, katil zanlısı Zlatko Sikorsky'nin Larissa'yı dövdüğünü itiraf ederken, Larissa'nın başka bir arkadaşı olan Rachelle Pilon ise Larissa'nın kaçırılmadan önce uyuşturucu madde kullandığını söyledi.
5
Kısa bir süre önce tanıştığı ve arkadaşlık yaptığı Larissa'ya tecavüz etmekten ve öldürmekten yargılanan Zanlı Zlatko Sikorsky, genç kızın 18 yaşından küçük olduğunu bilmediği söyledi.
6
Zlatko Sikorsky, genç kız tarafından reddedilince onu kaçırmıştı.

Son Dakika Cesedi çıplak halde bulunan 16 yaşındaki kızın ölümüne dair korkunç detaylar ortaya çıktı! - Son Dakika


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı
20:42