Son Dakika Haberleri: 16 Yıl Sonra Yeniden Evlendiler Bu Kez Birinin Cinsiyeti Farklı

16 Yıl Sonra Yeniden Evlendiler Bu Kez Birinin Cinsiyeti Farklı

3 yıl önce

İngiltere'de 16 yıl önce evlenen bir çift yeniden evlendi. Ancak bu süreçte damat Stephan Taylor, cinsiyet değiştirdi. Çiftin 14 yaşındaki oğullarının da katıldığı düğün töreni iki gelinle gerçekleşti.

1
İngiltere'de bir çift, gelin ve damat olmalarının üzerinden geçen 21 yıldan sonra evliliklerini yenilemeye karar verdiler.

2
Oğullarının da katılımıyla düzenledikleri törende, bu defa 2 gelin yer aldı.

3
Ebelik yapan Denise Taylor ile Kraliyet Donanması eski denizcisi Stephen Taylor, 1996 yılında dünyaevine girdiler.

4
Ancak Stephen bir süre sonra eşi Denise'e cinsiyet değiştirmeye karar verdiğini söyledi. Geçirmek istediği dönüşüm için tedavi görmeye başlayan Stephen, Kristiana adını alarak hayatına bir kadın olarak devam etti.

5
Ayrılmalarına sebep olmasından korktuğu cinsiyet değişimin onları daha da yakınlaştırdığını düşünen Kristiana ile Denise, bu defa 2 gelinin yer aldığı bir seremoniyle evliliklerini yenilediler.

6
Aralarında 14 yaşındaki oğulları Stephen'ın da bulunduğu 60 davetlinin önünde tekrar evlendiler.

7
8
9
10
11Haber Yayın Tarihi: 19.08.2017 03:25 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Okan Bayülgen'in eski eşinin kim olduğunu duyan şaşıp kalıyor! En çok fidan sahiplenen 20 şehir açıklandı! Bakın ilk sırada hangi il var Trump hakkında skandal iddia! Dedesi genelev patronu çıktı 8 aylık hamile Müge Boz, 'Daha çekici hissediyorum' diyerek iç çamaşırlı poz verdi! Ünlü model mayoyla gezindiği New York caddelerini ateşiyle kasıp kavurdu