Son Dakika Haberleri: 17 Saat Sonra Evlendiler

17 Saat Sonra Evlendiler

10 yıl önce

1
Sadece romantik komedi filmlerinde böyle şeyler olduğu sanılıyordu ama İngiliz Nick Bond, ABD'nin Las Vegas kentinde karşılaştığı genç kızla tanışmalarından 17 saat sonra evlendi. Genç adam, şimdi kızın babasına damadı olduğunu nasıl söyleyeceğini kara kara düşünüyor.
2
İngiliz Nick Bond, ABD'nin eğlence merkezi olarak bilinen Las Vegas'ta bir otelde lobide içkisini yudumladığı sırada 23 yaşındaki Alex Gabrielson'ı gördü. Genç kızla hemen tanışan İngiliz genç, sadece 3.5 saat sonra ABD'li kıza evlenme teklifinde bulundu. Daha önce başından bir evlilik geçmiş olan Nick Bond'un evlilik teklifini kabul eden, genç kız 17 saat sonra nikah masasına oturdu. Las Vegas'ta küçük bir kilisede evlenen genç çiftin nikah törenine ise 20 kişi katıldı.


3
İngiliz genç Nick Bond evliliklerinin ertesi günü İngiltere'ye geri döndü. Genç kız ise ABD'de kaldı. Genç kadının ay sonunda ABD'deki işini bırakarak İngiltere'ye gelmesi ve burada yaşamak için iş aramaya başlaması bekleniyor.
4
5Haber Yayın Tarihi: 03.05.2010 02:16 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Türkan Şoray'ın kızı Yağmur Ünal'a bakın! Güzelliğiyle annesini aratmıyor Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran an! Eniştesine güvendi, kaybetti Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti