17 yaşındaki genç kızın mükemmeliyetçiliği sonu oldu! Kendini asarak öldürdü - Son Dakika

17 yaşındaki genç kızın mükemmeliyetçiliği sonu oldu! Kendini asarak öldürdü

16.11.2019 09:57

17 yaşındaki Katya Tsukanova, İngiltere'de sahne alan ödüllü bir kemancıydı. En büyük konserlerinden birini Kraliyet Opera Evi'nde verdikten 8 gün sonra intihar etti.

1
Rus bankacı Igor Tsukanov'un kızı olan 17 yaşındaki Katya Tsukanova, İngiltere'nin Buckinghamshire kentindeki Wycombe Abbey Yatılı Okulu'nda eğitim alıyordu.
2
Okulun sadece bir dönemlik eğitim ücreti bile 13 bin sterlin civarındaydı.
3
Katya, çalışkan, hırslı bir genç kızdı. Suoni dal Golfo yarışmasında yılın en ideal müzisyeni seçildi. Katya, bu gencecik yaşında Royal Opera House'da sahne almayı başarmıştı. Başarılı geçen bir konserin ardından alkışlarla sahneden uğurlanan genç kemancının mutluluğu, çok uzun sürmedi.
4
Sadece 8 gün sonra ailesi felaketi yaşadı. Bu rüya gibi konserin sadece bir hafta sonrasında Katya, babasının yaklaşık 10 milyon sterlin değerindeki malikanesinde ölü bulundu.
5
Acılı baba Igor Tsukanov, kızının aşırı dozda uyuşturucu nedeniyle hayatını kaybettiğini söylemişti. Ancak dün görülen mahkemede genç kızın toksikoloji raporunun sonuçları incelendi.

Katya'nın öldüğünde kanında alkol olduğu ancak uyuşturucu madde izine rastlanmadığı açıklandı. Katya, sıkı çalışma temposundan zaman buldukça, psikoloğa giderek içini döküyor ve problemlerini anlatıyordu.

6
Katya'nın terapisti Tanya Lecchi, dün görülen duruşmada tanık kürsüsüne çıkarak genç kızla ilgili açıklamalarda bulundu. Tanya Lecchi, Katya'nın zaman zaman kendisini yetersiz hissettiğini, olumsuz düşüncelerle cebelleştiğini, kendinden şüphe ettiğini söyledi.

7
Terapist Lecchi, zaman zaman motivasyon kaybı yaşadığını anlatan Katya'nın, bazen hayatın anlamını sorgulayarak yaşamak istemediğini düşündüğünü ama intihar düşüncesinden spesifik olarak bahsetmediğini söyledi.
8
Ders ve çalışma temposunun yoğunluğundan dert yanan Katya'nın, başarısız olma endişesi nedeniyle moral bozuklukları yaşadığını dile getiren terapist, genç kızın umutsuz düşüncelerinin sonraki görüşmelerinde geçtiğini aktardı.

9
Terapist Lecchi, Katya'nın Amerika'daki seçkin üniversitelerden Yale ya da Harvard'a başvurma planları yaptığını açıkladı.
10
Mahkemede, Katya'nın intihar etmeden önceki gece dışarıda olduğu, eve sabaha karşı 02.30'da gedikten sonra tekrar dışarı çıktığı ve son olarak 03.21'de eve dönerek babası Igor tarafından eve alındığı belirtildi.
11
Baba Igor Tsukanov, Daily Mail gazetesine yaptığı açıklamada, kızının son derece mutlu bir insan olduğu ve parlak bir geleceği olduğunu dile getirdi. Tsukanov sözlerini şöyle noktaladı:

"Kızım son derece akıllı bir insandı. Ancak kötü bir karar verdi. Bazen ebeveynler ne yapabilir ki? Çocuklar biz ne dersek diyelim yine bildiklerini okuyor..."

Son Dakika 17 yaşındaki genç kızın mükemmeliyetçiliği sonu oldu! Kendini asarak öldürdü - Son Dakika


YORUMLAR (4)
  • basicman: olaya nerden baktığına bağlı osmanlı!senin ceddin bir karınca için bile vakıf kurmuş ve bakım güvenliği sağlamıştı.şimdi senin kafanı yaşayanlar gününü gün etme ve cukka peşinde..hesap bu kadar basit değil dostum... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden Sokaklarda çöpleri karıştırarak yaşayan ünlü model, onu bu hale getirenlere öfke kustu Kim der ki 49 yaşında! Beni Affet'in yıldızı görünüşüyle parmak ısırtıyor