Son Dakika Haberleri: 17 yaşındaki genç kızın mükemmeliyetçiliği sonu oldu! Kendini asarak öldürdü

17 yaşındaki genç kızın mükemmeliyetçiliği sonu oldu! Kendini asarak öldürdü

23 gün önce

17 yaşındaki Katya Tsukanova, İngiltere'de sahne alan ödüllü bir kemancıydı. En büyük konserlerinden birini Kraliyet Opera Evi'nde verdikten 8 gün sonra intihar etti.

1
Rus bankacı Igor Tsukanov'un kızı olan 17 yaşındaki Katya Tsukanova, İngiltere'nin Buckinghamshire kentindeki Wycombe Abbey Yatılı Okulu'nda eğitim alıyordu.
2
Okulun sadece bir dönemlik eğitim ücreti bile 13 bin sterlin civarındaydı.
3
Katya, çalışkan, hırslı bir genç kızdı. Suoni dal Golfo yarışmasında yılın en ideal müzisyeni seçildi. Katya, bu gencecik yaşında Royal Opera House'da sahne almayı başarmıştı. Başarılı geçen bir konserin ardından alkışlarla sahneden uğurlanan genç kemancının mutluluğu, çok uzun sürmedi.
4
Sadece 8 gün sonra ailesi felaketi yaşadı. Bu rüya gibi konserin sadece bir hafta sonrasında Katya, babasının yaklaşık 10 milyon sterlin değerindeki malikanesinde ölü bulundu.
5
Acılı baba Igor Tsukanov, kızının aşırı dozda uyuşturucu nedeniyle hayatını kaybettiğini söylemişti. Ancak dün görülen mahkemede genç kızın toksikoloji raporunun sonuçları incelendi.

Katya'nın öldüğünde kanında alkol olduğu ancak uyuşturucu madde izine rastlanmadığı açıklandı. Katya, sıkı çalışma temposundan zaman buldukça, psikoloğa giderek içini döküyor ve problemlerini anlatıyordu.

6
Katya'nın terapisti Tanya Lecchi, dün görülen duruşmada tanık kürsüsüne çıkarak genç kızla ilgili açıklamalarda bulundu. Tanya Lecchi, Katya'nın zaman zaman kendisini yetersiz hissettiğini, olumsuz düşüncelerle cebelleştiğini, kendinden şüphe ettiğini söyledi.

7
Terapist Lecchi, zaman zaman motivasyon kaybı yaşadığını anlatan Katya'nın, bazen hayatın anlamını sorgulayarak yaşamak istemediğini düşündüğünü ama intihar düşüncesinden spesifik olarak bahsetmediğini söyledi.
8
Ders ve çalışma temposunun yoğunluğundan dert yanan Katya'nın, başarısız olma endişesi nedeniyle moral bozuklukları yaşadığını dile getiren terapist, genç kızın umutsuz düşüncelerinin sonraki görüşmelerinde geçtiğini aktardı.

9
Terapist Lecchi, Katya'nın Amerika'daki seçkin üniversitelerden Yale ya da Harvard'a başvurma planları yaptığını açıkladı.
10
Mahkemede, Katya'nın intihar etmeden önceki gece dışarıda olduğu, eve sabaha karşı 02.30'da gedikten sonra tekrar dışarı çıktığı ve son olarak 03.21'de eve dönerek babası Igor tarafından eve alındığı belirtildi.
11
Baba Igor Tsukanov, Daily Mail gazetesine yaptığı açıklamada, kızının son derece mutlu bir insan olduğu ve parlak bir geleceği olduğunu dile getirdi. Tsukanov sözlerini şöyle noktaladı:

"Kızım son derece akıllı bir insandı. Ancak kötü bir karar verdi. Bazen ebeveynler ne yapabilir ki? Çocuklar biz ne dersek diyelim yine bildiklerini okuyor..."Haber Yayın Tarihi: 16.11.2019 09:57 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Güzel model Bella Hadid, Instagram'da şeffaf kıyafetiyle fotoğraf paylaştı! Beğeni butonu çöktü Sevgilisine bile genç kızlar ayarlıyordu! Şimdi istismarla suçlanan Kraliçe Elizabeth'in oğlunu savunacak Böyle gelenek görülmedi! Sevdiği biri ölünce parmaklarını kesiyorlar Putin, bir an olsun yanından ayırmıyor! Tek düğmeye basıp dünyayı karanlığa gömebilir Bu işi yapan paraya para demiyor! İşte geleceğin en çok kazandıracak 6 mesleği