17 yıldır kafasında olan kurtçuk beynini yemeye başladı! Ölümden ameliyat masasında kurtuldu - Son Dakika

17 yıldır kafasında olan kurtçuk beynini yemeye başladı! Ölümden ameliyat masasında kurtuldu

Çin'de 23 yaşındaki ismi Chen olarak açıklanan genç, beyninde canlı kurtçukla 17 yıl yaşadı. Altı yaşından itibaren el ve ayaklarında uyuşukluk hisseden Chen, vücudunun üst sağ kısmındaki hislerini kaybedince doktora gitti. Genç adam, ameliyatla beynini yemeye başlayan kurtçuktan kurtuldu.

1
Çin'de 23 yaşındaki bir genç, el ve ayaklarındaki uyuşukluğun arttığını hissedince doktorda soluğu aldı. İsmi Chen olarak açıklanan genç hastanede 17 yıldır beyninde canlı bir kurtçukla yaşadığı ve kurtçuğun beynini yemeye başladığını öğrendi.
2
Doktorlar kendisine tam pişirilmemiş kurbağa ve yılan yediği için vücudunda enfeksiyon olduğunu, enfeksiyon kaynaklı bu şikayetlerin ortaya çıktığını söylediler.

3
Şikayetleri artan Chen, Jiangsu eyaletinde bulunan Wuchang Üniversite hastanesine gitti. Chen, doktorlara 17 yıldır el ve ayaklarında uyuşma olduğunu ve şiddetli baş ağrısı yaşadığını söyledi.

4
Doktorlar tarafından beyin tomografisi çekilen Chen'in beyninde 13 santimlik kurtçuk olduğu ve 17 yıldır kurtçuğun uyuşma şikayetlerine sebep olduğunu söylediler. Daha sonra kurtçuk ameliyatla alındı.
5
Ameliyatı yapan doktorlar, kurtçuğun kirli su veya iyi pişirilmemiş yılan ve kurbağa gibi hayvan etinden kaynaklandığını söylediler.

6
Kurtçuğun insan vücuduna girdiği sırada enfeksiyona sebep olduğunu söyleyen doktorlar, kurtçuğun beyni yavaş yavaş yemeye başladığını bu yüzden uyuşma ve baş ağrısı şikayetlerin ortaya çıktığını söyledi.
7

Haber Yayın Tarihi: 02.09.2020 09:01

Son Dakika 17 yıldır kafasında olan kurtçuk beynini yemeye başladı! Ölümden ameliyat masasında kurtuldu - Son Dakika

YORUMLAR (18)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bir çocuk annesi öğretmen, 14 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdi Estetik operasyonundan sonra göğüs uçları düşen genç kadının, insan eti yiyen bakteri kaptığı tespit edildi Sefalet içinde yaşadığı iddia edilen Harika Avcı sessizliğini bozdu Mimar Sinan'ın kalfası inşa etti, 600 yıldır durmadan dönüyor Kylie Jenner, eski halini paylaşan Kim Kardashian'a tepki gösterdi: Hemen sil bunu