+18 film yıldızından, ünlü basket takımına bomba çağrı: Oyuncunuz borcunu ödesin! - Son Dakika

+18 film yıldızından, ünlü basket takımına bomba çağrı: Oyuncunuz borcunu ödesin!

22.11.2019 14:42

Yetişkin film yıldızı Teanne Trump, Oklahoma City oyuncularından birinin kendisine borcu olduğunu iddia eden paylaşımıyla sosyal medyayı salladı.

1
Sosyal medyada yaptığı çıkışlarla sık sık gündeme gelen 23 yaşındaki +18 film yıldızı Teanna Trump, bu kez bir NBA oyuncusundan borcunu isteme yöntemiyle ortalığı karıştırdı.
2
Yetişkin film yıldızı Teanna Trump, Oklahoma City'nin oyuncularından birinin kendisine borcu olduğunu söyledi.
3
NBA takımlarından Oklahoma City Thunder, son günlerde sahada aldıkları sonuçlardan çok sosyal medyadaki bu iddiayla gündemde.
4
Takımın Twitter hesabını etiketleyerek bir mesaj paylaşan 24 yaşındaki oyuncu, "Oyuncunuzun bana olan borcunu ödemesi gerekiyor" ifadelerini kullandı.
5
Bu Trump'ın sosyal medyayı birbirine katan ilk iddiası değil. Genç oyuncu, Mart ayında yaptığı bir açıklamada, 16 yaşındayken o dönem Indiana Pacers takımında oynayan bir NBA yıldızıyla birlikte olduğunu öne sürmüştü. ABD'nin Indiana eyaletinde cinsel rüşt yaşı kanuna göre 16 olarak kabul ediliyor.
6
Mesaj kısa sürede hızla yayılırken, söz konusu oyuncunun kim olduğu konusu sosyal medyada merak konusu oldu.
7
ABD'de oynadığı +18 filmleriyle üne kavuşan Teanna Trump, Oklahoma City oyuncularından birinin kendisine borcu olduğunu öne sürdü. Bu borcu bir türlü alamadığını belirten Trump, sıra dışı bir yönteme başvurdu.

YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika +18 film yıldızından, ünlü basket takımına bomba çağrı: Oyuncunuz borcunu ödesin! - Son Dakika


Advertisement