Son Dakika Haberleri: +18 film yıldızından, ünlü basket takımına bomba çağrı: Oyuncunuz borcunu ödesin!

+18 film yıldızından, ünlü basket takımına bomba çağrı: Oyuncunuz borcunu ödesin!

14 gün önce

Yetişkin film yıldızı Teanne Trump, Oklahoma City oyuncularından birinin kendisine borcu olduğunu iddia eden paylaşımıyla sosyal medyayı salladı.

1
Sosyal medyada yaptığı çıkışlarla sık sık gündeme gelen 23 yaşındaki +18 film yıldızı Teanna Trump, bu kez bir NBA oyuncusundan borcunu isteme yöntemiyle ortalığı karıştırdı.
2
Yetişkin film yıldızı Teanna Trump, Oklahoma City'nin oyuncularından birinin kendisine borcu olduğunu söyledi.
3
NBA takımlarından Oklahoma City Thunder, son günlerde sahada aldıkları sonuçlardan çok sosyal medyadaki bu iddiayla gündemde.
4
ABD'de oynadığı +18 filmleriyle üne kavuşan Teanna Trump, Oklahoma City oyuncularından birinin kendisine borcu olduğunu öne sürdü. Bu borcu bir türlü alamadığını belirten Trump, sıra dışı bir yönteme başvurdu.

5
Takımın Twitter hesabını etiketleyerek bir mesaj paylaşan 24 yaşındaki oyuncu, "Oyuncunuzun bana olan borcunu ödemesi gerekiyor" ifadelerini kullandı.
6
Bu Trump'ın sosyal medyayı birbirine katan ilk iddiası değil. Genç oyuncu, Mart ayında yaptığı bir açıklamada, 16 yaşındayken o dönem Indiana Pacers takımında oynayan bir NBA yıldızıyla birlikte olduğunu öne sürmüştü. ABD'nin Indiana eyaletinde cinsel rüşt yaşı kanuna göre 16 olarak kabul ediliyor.
7
Mesaj kısa sürede hızla yayılırken, söz konusu oyuncunun kim olduğu konusu sosyal medyada merak konusu oldu.Haber Yayın Tarihi: 22.11.2019 02:42 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Belediyelerin kar diyaloğu gülümsetti: Temizliğe başladık kanka! Anavatanı Vietnam ama Muğla'da da yetişiyor! Bir tas çorbası 350 dolar 'Çocuklara yardım' için İngiltere'den yola çıktı, koşarak 1 yılda İstanbul'a vardı! Estetik operasyonlarla bambaşka birine dönüşen Zara'nın son haline eleştiri yağdı! Emmy Ödülü'nü kazanan ilk Türk Haluk Bilginer sanıyorduk! Kimsenin bilmediği gerçek ortaya çıktı