18 gün önce 72 yıllık eşini kaybeden Kraliçe'nin son görüntüsü şaşırttı - Son Dakika

18 gün önce 72 yıllık eşini kaybeden Kraliçe'nin son görüntüsü şaşırttı

28.04.2021 16:08

Edinburg Dükü Prens Philip'in ölümünün ardından Kraliçe Elizabeth ilk kez görüntülendi. Kraliçe Elizabeth'in geçtiğimiz Cuma günü resmi yas süresi sona erdi. Son olarak eşinin cenaze töreninde siyah kostümüyle ve üzgün yüzüyle görüntülenen Elizabeth'in yaptığı resmi görüşmede güler yüzü ve neşeli tavrı dikkat çekti.

1
İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in eşi Edinburgh Dükü Prens Philip, 9 Nisan'da 99 yaşındayken hayatını kaybetti.
2
Prens Philip'in hayatını kaybetmesi sonrası Kraliyet yası süreci başlayan Kraliçe Elizabeth'in geçtiğimiz Cuma günü resmi yas süresi sona erdi.
3
Kraliçe, Kraliyet işlerine kaldığı yerden devam ederek geçtiğimiz gün Buckingham Sarayı'nda Letonya ve Fildişi Sahili'nden büyükelçilerle görüntülü görüşme gerçekleştirdi.
4
Son olarak eşinin cenaze töreninde siyah kostümüyle ve üzgün yüzüyle görüntülenen Elizabeth'in görüşmede güler yüzü ve neşeli tavrı dikkat çekti.

5
Elizabeth-Philip çiftinin ikinci oğulları Prens Andrew, Prens Philip'in ölümünün ardından Kraliçe Elizabeth'in hayatında büyük bir boşluk oluşturduğunu söylediğini aktarmıştı.
6
Eşi Edinburgh Dükü Prens Philip'in hayatını kaybetmesinden 12 gün sonra 95'nci yaş gününü kutlayan Kraliçe Elizabeth, doğum günü mesajında "büyük bir üzüntü" duyduğunu söylemişti. 17 Nisan'da düzenlenen cenaze törenleri sırasında görülen Kraliçe ise, törende tek başına oturduğu ve üzüntülü haliyle yürek burkmuştu.
7
8
9

Son Dakika 18 gün önce 72 yıllık eşini kaybeden Kraliçe'nin son görüntüsü şaşırttı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (24)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi Serel Yereli, Londra sokaklarında iç çamaşırsız dolaştı Yeşim Ceren Bozoğlu'nun sere serpe verdiği tatil pozları olay oldu Yıllar sonra ortaya çıktı! Aşk-ı Memnu'nun 'Beşir'i Baran Akbulut tanınmaz halde Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık
Advertisement