Çıplak pozlarını satarak 6 saat içinde rekor kıran rapçi Bhad Bhabie, şu anda emekli olabilecek kadar para kazandı - Son Dakika

Çıplak pozlarını satarak 6 saat içinde rekor kıran rapçi Bhad Bhabie, şu anda emekli olabilecek kadar para kazandı

19.08.2021 09:13

Amerikalı rap sanatçısı Bhad Bhabie 18 yaşına basar basmaz cinsel içerikli siteye üye olmuştu. 6 saat içinde 1 milyon dolar kazanarak rekor kıran genç şarkıcı, 18 yaşında emekli olacak kadar para kazandığını söyledi.

1
Yetişkinler için olan sitelerde cinsel içerikli fotoğraflarını satan genç kadın, 18 yaşındayken emekli olabilecek birikime sahip olduğunu itiraf etti.
2
Genç rapçi hatta kazandığı parayla 2.9 milyon sterlinlik bir malikane almayı planladığını söyledi.
3
Gerçek adı Danielle Bregoli olan rapçi, yaşının küçük olmasını ve paylaşımlarını eleştirenlere emekli olmaya yetecek kadar parası olduğu için övünerek karşılık verdi.
4
Cinsel içerikli sitede gönderi başına kazandığı para ya da aylık geliri hakkında net bir bilgi vermeyen Bhabie, dünya genelinde milyonlarca sosyal medya takipçisine sahip.

5
Bazı takipçileri siteye üye olup genç yıldıza destek verirken, bazı kullanıcıları ise yaşının çok küçük olduğu ve sadece yetişkinlerin kurduğu siteye üye olmasının doğru olmadığını söyleyerek tepki gösteriyor.
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Çıplak pozlarını satarak 6 saat içinde rekor kıran rapçi Bhad Bhabie, şu anda emekli olabilecek kadar para kazandı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (3)
500
Advertisement