18'lik Genç Kız Gibi Görünen Kadın, Yaşıyla Hayrete Düşürüyor - Son Dakika

18'lik Genç Kız Gibi Görünen Kadın, Yaşıyla Hayrete Düşürüyor

22.06.2017 14:21

41 yaşındaki Lure Hsu binlerce insanı inanılmaz genç görünümüyle hayrete düşürüyor. Hsu, genç görünümünü ise bol bol su ve sebze tüketimine bağlıyor. Hayranları tarafından “yaşı olmayan tanrıça” olarak adlandırılıyor.

1
İlk bakışta onu genç bir öğrenci sanabilirsiniz fakat kendisi 42.yaşını kutlayacak olan bir kadın. Hsu inanılmaz derecede ki genç görünümünden dolayı internetin son gözdelerinden oldu.

2
3
İç mimar olan Lure'un toplum tarafından keşfi ise küçük kardeşi Sharon Hsu sayesinde oldu.

4
Tayvanlı kadın “Kadınlar her gün ciltlerini nemlendirmeli, çünkü cildiniz bir kere nemlendiği zaman yaşlanma ve kırışıklıkları dert etmenize gerek kalmayacak, ayrıca güneşten de kaçınmalısınız çünkü yandığınız zaman cildiniz kurur, çiller ve küçük küçük kırışıklıklar belirmeye başlar” diye ekledi.

5
6
7
Lure'un fotoğrafları bu hafta da Çin ve Tayvan da ki sosyal medya platformlarında sıkça paylaşıldı ve burada kendisine “yaşı olmayan tanrıça” denildi.

8
9
“Görünümümü bol bol su içmeye ve sebze tüketimine borçluyum, buna ek olarak her gün besin takviyeleri alıyorum, şeker tüketiminden, ağır soslu ve yağlı yiyeceklerden kaçınıyor ve hafif besinlerle beslenmeye çalışıyorum” dedi.

10
11
Bu platformlarda Lure atletik selfielerin yanı sıra aktif spor hayatını da paylaşmaya başladı.

12
Tayvan'daki Friday dergisi ile röportajı sırasında güzellik sırlarını açıklayan Lure'un pürüzsüz cildi, atletik vücut yapısı kendine hayran bırakıyor.

13
Kısa sürede Lure Hsu sosyal medyada ün kazandı, binlerce insan sosyal medya hesaplarını takip etmeye başladı ve kısa sürede Instagram hesabı 230 bin, Facebook hesabı ise 314 bin, Çin'in twitter'ı olarak da bilinen onWeibo'da ki takipçi sayısı ise 340 bine ulaştı.

14
15
16

YORUMLAR
500

Son Dakika 18'lik Genç Kız Gibi Görünen Kadın, Yaşıyla Hayrete Düşürüyor - Son Dakika


Advertisement