+18 uygulamaya üye olan rugby oyuncusunun katılma sebebi oldukça ilginç: Her şey spor yapmak için - Son Dakika

+18 uygulamaya üye olan rugby oyuncusunun katılma sebebi oldukça ilginç: Her şey spor yapmak için

26.09.2020 15:26

Eski İngiliz Rugby oyuncusu Chris Robshaw ve eşi Camilla Kerslake, dünyaca ünlü yetişkin film yıldızlarının videolarının ve fotoğraflarının yer aldığı bir uygulamaya üye oldu. Chris Robshaw, yıldız isimlerin milyonlarca dolar kazandığı siteye üye olmasının nedenini spora duyduğu tutku olarak açıkladı.

1
Eski İngiliz Rugby oyuncusu Chris Robshaw ve eşi Camilla Kerslake, son dönemde popüler olan cinsel içerikli video ve fotoğraf paylaşım platformuna üye oldu.
2
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Robshaw'ın opera sanatçısı eşi Camilla, uygulamaya yetişkin film yıldızlarının videolarını izlemek için üye olmadıklarını, fitness ipuçları ve müzikte daha iyi bir seviyeye gelmek istedikleri için üye olduklarını dile getirdi.
3
"HERKESE ÖZEL İÇERİK VERECEĞİM"
HERKESE ÖZEL İÇERİK VERECEĞİM
Eski İngiliz Rugby oyuncusu Chris Robshaw ise, "Spor benim için bir yaşam biçimi. Yıllar boyunca öğrendiğim her şeyi paylaşabileceğim bir platforma sahip olduğum için çok heyecanlıyım."
4
"Forma girmek veya formda kalmak isteyen herkese özel içerik vereceğim" ifadelerini kullandı.
5
Geçtiğimiz aylarda yetişkin film yönetmeni Bella Thorne, uygulamaya kaydolduktan sonraki 24 saat içinde 1 milyon dolar kazanmış ve bunu başaran ilk kişi olmuştu.

6
Uygulamada Riley Reid ve Mia Malkova gibi dünyaca ünlü yetişkin film yıldızları da yer alıyor.
7
8
9

Son Dakika +18 uygulamaya üye olan rugby oyuncusunun katılma sebebi oldukça ilginç: Her şey spor yapmak için - Son Dakika

YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı