18 Yaşında Bitcoin ile 1 Milyon Dolar Kazandı! - Son Dakika

18 Yaşında Bitcoin ile 1 Milyon Dolar Kazandı!

09.02.2018 14:12

Kripto para dünyasına çok erken yaşta giren genç yatırımcı Eddy Zillan, şimdilerde Bitcoin konusunda danışmanlık hizmeti veriyor. Yaşıtlarına göre inanılmaz bir yükseliş içerisinde olan Eddy Zillan 1 milyon doların üzerinde para kazanıyor. Genç yatırımcı şöhretli yaşamını Instagramdan da sık sık paylaşıyor. Peki nasıl oldu da Eddy Zillan, 18 yaşında 1 milyon dolar kazandı?

1
Bitcoin ve kripto para dünyasına 15 yaşında adım atan Eddy Zillan, 18 yaşında 1 milyon doların üzerinde para kazanarak ABD basınının dikkatini çekti. Genç yatırımcı şimdi kripto para alanında danışmanlık hizmeti veriyor.

2
ABD basının dikkatini çeken genç yatırımcı Business Insider'a konuştu. Bundan 3 sene önce tenis dersi vererek kazandığı parası ile kripto para piyasasına adım atan Zillan, ilk olarak 100 dolar ile giriş yaptığı kripto dünyadan bir günde 10 dolar kazandığını daha sonra tüm yatırımını burada değerlendirdiğini belirtti.

3
"Her şeyimi riske ettim" diyen Zillan, 18 yaşında geldiğinde ilk milyon dolarını çoktan kazanmıştı. Şu günlerde kripto para dünyasının 2015'e oranla dış müdahalelere daha açık olduğunun altını çizen genç yatırımcı kripto para danışmanı olarak müşterine hizmet sunuyor.

4
Kendi çabası ile kazandığı para ile elde ettiği lüks hayatı sergilemekten kaçınmayan Zillan'ın sosyal medyada da hatırı sayılır takipçisi bulunuyor.

5
6
7
8
9
10

Son Dakika 18 Yaşında Bitcoin ile 1 Milyon Dolar Kazandı! - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler Burası Brezilya değil, Anadolu'nun bir köyü! Yılanları bu halde görenler donup kalıyor