18 yaşındaki modele sahte ajans şoku! Kamera karşısında soyunmasını istediler - Son Dakika

18 yaşındaki modele sahte ajans şoku! Kamera karşısında soyunmasını istediler

26.10.2020 15:58

Avustralya'da 18 yaşındaki model Jordyn Hagan Gaunt, sahte bir ajansın düzenlediği iç çamaşırı çekimi sonrası büyük endişe yaşıyor. Kamera önünde çıplak görüntüleri çekilen genç kız, görüntülerin cinsel içerikli sitelere düşmesinden korkuyor.

1
Avustralya'da modellik yapan Jordyn Hagan Gaunt, kariyerinin henüz başında 'sahte ajans' şokuyla sarsıldı. 18 yaşındaki Gaunt, mevcut ajansıyla çalışmaya başlamadan önce sosyal medya hesabından bir kişi kendisiyle iletişime geçti.
2
Kendisini ünlü iç giyim markası Honey Birdette'in temsilcisi olarak tanıtan kadın, Gaunt'la çalışmak ve cast çekimi yapmak istediklerini söyledi. Büyük heyecan duyan Gaunt, video konferans görüşmesi için kamera karşısına geçti.
3
İç çamaşırı modeli olmak için sözde denemeye giren genç kızdan üzerindekilerinin tamamını çıkarması istendi.
4
Yaşadıklarını Daily Star'a anlatan Gaunt, "Talimatları gösterdikten sonra iç çamaşırımı çıkarmamı, böylelikle vücut tipimi görebileceklerini söylediler. Daha önce hiç modellikle ilgili çekime katılmamıştım."
5
"Görüşmedeki kişi sevgilimin yakınlarda olup olmadığını sorup kamera önünde öpüşmemizi istedi. Garip hissettim ve görüşmeyi sonlandıracağımı söyledim. Ancak çok iyi gittiğimi, endişe etmemem gerektiğini ve sözleşme imzalamak için listeye alındığımı söylediler" dedi.
6
Bu görüşmenin ardından 19 yaşındaki iki arkadaşını da sözde çekimlere girmeye ikna eden Gaunt, sözleşmeyle ilgili herhangi bir gelişme olmayınca sahte bir ajansla karşı karşıya olduğunu anlayarak polise başvurdu.
7
Olayla ilgili soruşturma başlatılsa da görüntülerinin yetişkin film sitelerine düşmesinden endişe eden Gaunt, "Kendimi aptal gibi hissediyorum. Arkadaşlarımı da bu işin içine çektim. Polis, görüntülerin cinsel içerikli film sitelerine düşebileceğini söyledi" dedi.

8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika 18 yaşındaki modele sahte ajans şoku! Kamera karşısında soyunmasını istediler - Son Dakika

YORUMLAR (5)
  • 4401: Burada gördüğümüz resimlerin hiç de masum değiller hani... Bundan daha açık resim ne olabilir ki? İyi bir senaryo yazmış ve oynamışsın, amacına da ulaştın, meşhur oldun ve şimdi herkes seni tanıyor... Cevap Yaz 6 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Katıldığı programı terk etmesiyle gündem olan Şevval Şahin'in estetiksiz hali yeniden dillere düştü Milyonların içinde yüzen Ronaldo'nun kız arkadaşı geçmişiyle yürek burktu: İnsanlara yemek almaları için yalvardım Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü Mide bulandıran olay! 37 yaşındaki sapık, tavuk ve civcivlere tecavüz etti