15 yaşında milyoner olmanın keyfine varamadan feci kazada hayatını kaybetti - Son Dakika

15 yaşında milyoner olmanın keyfine varamadan feci kazada hayatını kaybetti

Milyarder Rus blogger Anastasia Tropitsel, Endonezya'ya bağlı Bali adasında gezintiye çıktığı motosikletiyle kaza geçirerek hayatını kaybetti. 18 yaşındaki Rus blogger'ın kaza öncesi son anları kameraya yansıdı.

1
15 yaşında milyoner olan Tropitsel, Bali adasında motosikletiyle gezdiği sırada direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kaza yaparak hayatını kaybetti.
2
Rus blogger'ın kaza öncesi son anları ise kameraya yansıdı.
3
96 KM HIZLA GİDERKEN, DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİ
96 KM HIZLA GİDERKEN, DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİ
Endonezyalı güvenlik güçleri, kazaya ilişkin yaptığı açıklama, gerçek adının Anastasia Zubrina olan 18 yaşındaki Rus blogger'in Bali'deki adada tura çıktığı ve 96 kilometre hızla seyir halinde iken, direksiyon hakimiyetini kaybederek, hayatını kaybettiğini duyurdu.
4
KARANTİNA NEDENİYLE ADADA KALDI
KARANTİNA NEDENİYLE ADADA KALDI
Rus blogger'ın, Instagram hesabı için Endonezya'ya seyahat ettiği ve koronavirüs (Covid-19) salgını kapsamında Bali Adası'nda karantinada kaldığı ifade edildi.


5
6
7
8
9
10

YORUMLAR (21)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

İşte Danıştay'ın Ayasofya için gerekçeli kararı 46 yaşındaki ünlü sunucu Songül Karlı'dan bikinili poz! Fit vücuduyla hayran bıraktı Eğlence kabusa döndü! Para var zannedip açtıkları bavulun içinden insan parçaları çıktı Doğada yaşam mücadelesi! Aç sırtlanın sinsi planı pitonu yemeğinden etti Güzel spiker Diletta Leotta kamera karşısına bu kez Ibrahimovic'le geçti, yer yerinden oynadı