15 yaşında milyoner olmanın keyfine varamadan feci kazada hayatını kaybetti - Son Dakika

15 yaşında milyoner olmanın keyfine varamadan feci kazada hayatını kaybetti

22.06.2020 17:04

Milyarder Rus blogger Anastasia Tropitsel, Endonezya'ya bağlı Bali adasında gezintiye çıktığı motosikletiyle kaza geçirerek hayatını kaybetti. 18 yaşındaki Rus blogger'ın kaza öncesi son anları kameraya yansıdı.

1
15 yaşında milyoner olan Tropitsel, Bali adasında motosikletiyle gezdiği sırada direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kaza yaparak hayatını kaybetti.
2
Rus blogger'ın kaza öncesi son anları ise kameraya yansıdı.
3
96 KM HIZLA GİDERKEN, DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİ
96 KM HIZLA GİDERKEN, DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİ
Endonezyalı güvenlik güçleri, kazaya ilişkin yaptığı açıklama, gerçek adının Anastasia Zubrina olan 18 yaşındaki Rus blogger'in Bali'deki adada tura çıktığı ve 96 kilometre hızla seyir halinde iken, direksiyon hakimiyetini kaybederek, hayatını kaybettiğini duyurdu.
4
KARANTİNA NEDENİYLE ADADA KALDI
KARANTİNA NEDENİYLE ADADA KALDI
Rus blogger'ın, Instagram hesabı için Endonezya'ya seyahat ettiği ve koronavirüs (Covid-19) salgını kapsamında Bali Adası'nda karantinada kaldığı ifade edildi.

5
6
7
8
9
10

Son Dakika 15 yaşında milyoner olmanın keyfine varamadan feci kazada hayatını kaybetti - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (21)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement