19 yaşındaki kadından inanılmaz itiraf: Ünlü futbolcuyla 50 bin TL karşılığında cinsel ilişkiye girdik - Son Dakika

19 yaşındaki kadından inanılmaz itiraf: Ünlü futbolcuyla 50 bin TL karşılığında cinsel ilişkiye girdik

30.09.2020 15:09

Geçtiğimiz gün sosyal medyada dolaşan bir video gündeme bomba gibi düştü. Shakila adlı bir kadın, ünlü futbolcu Victor Wanyama ile 5.000 pound (50 bin TL) karşılığında birlikte olduğunu söyledi.

1
Instagram'da canlı yayına katılan Shakila adlı bir kadın aralarında bir futbolcunun da olduğu ünlü kişilerle birlikte olduğunu açıkladı.

2
19 yaşındaki genç kadın Şimdilerde Amerika'da futbol hayatını sürdüren Tottenham'ın eski yıldızı Victor Wanyama ile 5000 pound karşılığında birlikte olduğunu açıkladı.
3
Bu itiraf videodaki diğer kişiyi de şok ederken kısa sürede sosyal medyada yayıldı.

4
Genç kızın verdiği isimler Kenyalı ünlülerden oluşurken adı geçen ünlü şarkıcı Khaligraph Jones hemen duruma tepki gösterdi.

5
"Alkol etkisindeydim"
Alkol etkisindeydim
Bunun üzerine genç kadın o açıklamayı alkol etkisi altında yaptığını ama Jones dışındaki isimlerin doğru olduğu belirtti.
6
Kısa süre sonra ise Wanyama uzun bir metin yayınlayarak açıklama yaptı.
7
Wanyama yalanladı
Wanyama yalanladı
29 yaşındaki futbolcu açıklamasında çok sert ifadeler kullanırken olayı kesin dille yalanladı.

8
Wanyama açıklamasında, "Söz konusu videodaki ifadeler benim itibarımı zedeleme amacı taşıyan yalan, uydurulmuş ve aşağılayıcı ifadelerdir. dedi.
9
19 yaşındaki kadınla asla tanışmadığını belirten Wanyama, hem kadına hem de videonun sahibine dava açtığını duyurdu.
10
11
12

Son Dakika 19 yaşındaki kadından inanılmaz itiraf: Ünlü futbolcuyla 50 bin TL karşılığında cinsel ilişkiye girdik - Son Dakika

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı