2 aylık bebeğini arabada unutan anne yatağında mastürbasyon yaparken bulundu - Son Dakika

2 aylık bebeğini arabada unutan anne yatağında mastürbasyon yaparken bulundu

09.10.2020 09:25

Uyuşturucunun etkisinde kaldıktan sonra 2 aylık bebeğini arabada bırakan 30 yaşındaki kadın eve girip yatakta mastürbasyon yaparken komşusu tarafından bulundu. Kadının arabada unuttuğu bebek ise 4 saat havasız kalarak hayatını kaybetti.

1
Amerika Florida'da 30 yaşındaki Megan Dauphin isimli kadın, 2 Eylül tarihinde hava sıcaklığının en yüksek seviyeye geldiği öğle saatlerinde otomobili ile evine geldi.
2
Uyuşturucu etkisinde olan anne, iki aylık bebeği McKinley Garner otomobilde unutup eve girdi. Eve giren komşusu, Megan'ı yatağında şortunu indirip mastürbasyon yaparken görünce bebeğinin nerde olduğunu sordu. Bunun üzerine Megan, hemen elbiselerini tekrar giyip otomobiline koştu.
3
Megan, otomobilin kapısını açıp sıcak havada dört saat arabanın içinde bıraktığı çocuğunu arabadan çıkarıp sağlık görevlilerini çağırdı. Olay yerine gelen sağlık görevlileri çocuğun hayatını kaybettiğini ve çocuk için yapacak bir şey olmadığını söyledi. Evde arama yapan polis, uyuşturucu maddeler ve uyuşturucu maddeleri çekmek için kullanılan borular buldu.

4
Megan'ın erkek arkadaşı ise sabah saat altı sularında işe gittiğini olayın meydana geldiği sırada işte olduğunu söyledi. Uyuşturucu kullandığını inkar eden Mgegan'ın yakın bir arkadaşı, Megan'la geçen hafta bir partide olduklarını ve Megan'ın kendisine uyuşturucunun hayatını mahvedeceğinden korktuğunu söylediğini belirtti.

5
Geçen Temmuz ayında polise bir kadının direksiyon başında uyuduğu ihbarı gidince polis söz konusu aracın için uyuşturucu etkisiyle sızmış olan Megan'ı buldu. Bu hafta içinde mahkemeye çıkarılacak olan Megan, avukat olduğu için mahkemede kendi avukatlığını yapacak.

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika 2 aylık bebeğini arabada unutan anne yatağında mastürbasyon yaparken bulundu - Son Dakika


Advertisement