2 Farklı Cilt ve Göz Rengine Sahip İkizleri Gören Şoke Oluyor - Son Dakika

2 Farklı Cilt ve Göz Rengine Sahip İkizleri Gören Şoke Oluyor

Isabella ve Gabriella ismindeki iki bebek Instagram'ın yeni fenomeni olmuş durumda. 7 aylık ikiz kardeşler iki farklı cilt ve göz rengi ile doğdular.

1
Farklı ten renklerinde olmalarına rağmen birbirlerine inanılmaz şekilde benzeyen ikizlerin Instagram'da 30 binin üzerinde insan takip ediyor.

2
Anne Clementine Shipley, ikizlere sosyal medya hesabı açtıktan sonra yüzlerce olumlu mesaj aldıklarını söylüyor.

3
Anneleri, Isabella'nın sakin Gabriella'nın ise hareketli yapıda olduğunu anlatıyor. Afrika kökenli Amerikalı aile takipçilerden gördükleri ilgiye epey şaşırmış.

4
İkizlerin iki yaşında bir de ablaları var. Bu tatlı ikizler ABD basınında da gazetelere çıkmış.

5
İkizleri görenler aynı anneden aynı sütü içen iki farklı ten ırkçılara verilecek en güzel cevaplardan olduğunu söylüyor.

6
7
8
9
10
11

Haber Yayın Tarihi: 24.11.2017 13:15

Son Dakika 2 Farklı Cilt ve Göz Rengine Sahip İkizleri Gören Şoke Oluyor - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeni bulgularla en güncel karşılaştırma! İşte koronavirüs, grip ve soğuk algınlığının belirtileri arasındaki farklar Ne umdu ne buldu! Çıplak fotoğraf paylaşan hakimin başı fena dertte İkinci kez yaşadığı annelik heyecanı yarım kaldı! Petek Dinçöz bebeğini kaybetti Necati Şaşmaz'ın günde 80 bardak çay içtiğini biliyor muydunuz? İşte ünlülerin bilinmeyen alışkanlıkları Kumaş maske ile ilgili korkutan gerçek: Virüsü parçalara ayırıp daha uzağa yayıyor