2 Haftada 11 Kilo Verdiren Yumurta Diyeti - Son Dakika

2 Haftada 11 Kilo Verdiren Yumurta Diyeti

1
SALI:
SALI:
Kahvaltı: 2 haşlanmış yumurta, 1 tane portakal veya mandalina veya benzeri narenciye. Öğlen yemeği: Haşlanmış tavuk, yeşil salata. Akşam yemeği: 2 haşlanmış yumurta, 1 kase salata ve 1 portakal.

2
Kış ayının ortasındayız, ancak herkes şimdiden fazla kiloları nasıl vereceğini düşünüyor. ABD'deki son zayıflama trendlerinden biri ise haşlanmış yumurta diyeti. Haşlanmış yumurta diyeti kilo vermede hızlı sonuçlar almak istiyorsanız ideal bir diyettir. Yapması da zor değil, sadece birkaç yumurta, sayısız sebze ve limon meyveleri içeren dengeli bir menüye sahip. Diyetin en önemli püf noktası çok su içmek. Günde en az 8 bardak su tüketilmesi isteniyor. Diyetin kuralları basit, hamburgerler, tatlılar, şeker, gazlı içecekler ve alkol tüketiminden kaçınmak. Bu diyetle 2 haftada 11 kilograma kadar kaybetmeniz mümkün. İşte haftalık menü;

3
PAZARTESİ:
PAZARTESİ:
Kahvaltı: 2 haşlanmış yumurta, 1 tane portakal veya mandalina veya benzeri narenciye. Öğlen yemeği: İstediğiniz kadar meyve, iki dilim tam buğday ekmeği. Akşam yemeği: Fırınlanmış tavuk ve büyük bir kase salata.

4
ÇARŞAMBA:
ÇARŞAMBA:
Kahvaltı: 2 haşlanmış yumurta, 1 tane portakal veya mandalina veya benzeri narenciye. Öğlen yemeği: Yağı azaltılmış peynir, 1 domates ve 1 dilim tam buğday ekmeği. Akşam yemeği: Fırınlanmış tavuk ve büyük bir kase salata.

5
PERŞEMBE:
PERŞEMBE:
Kahvaltı: 2 haşlanmış yumurta, 1 tane portakal veya mandalina veya benzeri narenciye. Öğlen yemeği: İstediğiniz kadar meyve. Akşam yemeği: Buharda pişirilmiş tavuk, büyük bir kase salata.

6
CUMA:
CUMA:
Kahvaltı: 2 haşlanmış yumurta, 1 tane portakal veya mandalina veya benzeri narenciye. Öğlen yemeği: 2 yumurta, haşlanmış sebzeler. Akşam yemeği: Izgara balık ve büyük bir kase salata.

7
CUMARTESİ:
CUMARTESİ:
Kahvaltı: 2 haşlanmış yumurta, 1 tane portakal veya mandalina veya benzeri narenciye. Öğlen yemeği: İstediğiniz kadar meyve. Akşam yemeği: Buharda pişmiş tavuk ve büyük bir kase salata.

8
PAZAR:
PAZAR:
Kahvaltı: 2 haşlanmış yumurta, 1 tane portakal veya mandalina veya benzeri narenciye. Öğlen yemeği: Buharda pişirilmiş sebzelerle birlikte tavuk ve domates salatası. Akşam yemeği: İstediğiniz kadar haşlanmış sebze.

9

Haber Yayın Tarihi: 26.01.2017 08:14

Son Dakika 2 Haftada 11 Kilo Verdiren Yumurta Diyeti - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeni bulgularla en güncel karşılaştırma! İşte koronavirüs, grip ve soğuk algınlığının belirtileri arasındaki farklar Ne umdu ne buldu! Çıplak fotoğraf paylaşan hakimin başı fena dertte İkinci kez yaşadığı annelik heyecanı yarım kaldı! Petek Dinçöz bebeğini kaybetti Necati Şaşmaz'ın günde 80 bardak çay içtiğini biliyor muydunuz? İşte ünlülerin bilinmeyen alışkanlıkları Kumaş maske ile ilgili korkutan gerçek: Virüsü parçalara ayırıp daha uzağa yayıyor