2 Yaşındaki İranlı Jimnastik Çocuk Şaşırtıyor - Son Dakika

2 Yaşındaki İranlı Jimnastik Çocuk Şaşırtıyor

5 yıl önce

1
İranlı Arat Hosseini, bebeğin yaptıklarını görenler gözlerine inanamıyor. Henüz 9 aylıkken babasının jimnastik eğitimi vermeye başladığı Arat bebek şuan sadece 2 yaşında ve yapabildikleri çoğu yetişkin için bile imkansız.

2
İranlı jimnastik çocuğun 18 binden fazla takipçisi var ve en karmaşık hareketleri bile başarıyla yerine getiriyor.

3
4
5
6
7
8
9
10
11
ÇİN'DE ÇOCUKLARIN ZORLU JİMNASTİK OKULU/ Küçük çocukların bu zorlu antrenman görüntüleri Çin'in Bozhou kentindeki jimnastik yaz kampında çekildi. Çin Haber Ajansı'nın haberine göre, çocuklar kampa katılmaları için özenle seçiliyor. Aileler de bu antrenmanların, çocukların sadece fiziksel değil aynı zamanda irade gücünü de artıracağını düşündüğü için çocuklarını jimnastik okuluna göndermek için yarışıyor. Uluslarası bir sporcu olmak için bir başlangıç sayılan bu tür yaz okulları Çin'de yoğun ilgi görüyor. İşte jimnastik okulunda çocukların zorlandığı anlar... Çocuklar çubuklara asılabildiği sürece asılıyor.

12
Küçük bir çocuk, esnekliğini artırmak için çubuklarda antrenman yapıyor.

13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Haber Yayın Tarihi: 18.09.2015 01:43 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Çöpçatan sitesinde tanıştığı genci cinsel ilişki oyuncağıyla boğarak öldürdü! 24 yaşında emekli oldu! Genç adamın büyük sırrı ortaya çıktı Bu işi yaparak 300 bin dolar kazanıyorlar! İşte dünyanın en ilginç meslekleri Hababam Sınıfı Uyanıyor'daki kaçış planı krokisinin sırrı ortaya çıktı! Fenomen güzelden ilginç yardım kampanyası! Çırılçıplak soyunup 24 saat canlı yayın yaptı