2 yaşındaki kızını küvette boğarak öldüren cani anneye 18 yıl hapis cezası - Son Dakika

2 yaşındaki kızını küvette boğarak öldüren cani anneye 18 yıl hapis cezası

27.02.2020 16:52

2 yaşındaki kızını altını ıslattığı için küvette boğarak öldüren 28 yaşındaki kadın, 18 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

1
New York'ta yaşayan 28 yaşındaki Lin Li isimli anne, dört yıl önce altını ıslatan 2 yaşındaki kızı Melody Zheng'in kafasını sulu dolu küvetin içine sokup boğarak öldürdü.
2
Anne kızını öldürmeden bir gün önce de dört yaşındaki oğlunun kafasını su dolu bir bidonun içine koyarak öldürmeye çalıştı.
3
Mahkemede savcı, anneye kızını öldürdüğü için 25 yıl, oğlunu öldürmeye çalıştığı içinde 10 yıl olmak üzere toplam 35 yıl hapis cezası verilmesini talep etti.

4
Çin asıllı olan anne karar okunmadan önce anne şunları söyledi: "Kızım altını ıslatınca bir daha yapmaması için kafasını suyun içine koyarak cezalandırmak istedim. Kızımı öldürdüğüm çok pişmanım. Kızımın ölümü bana çok acı veriyor. Bir hata yaptım."
5
Anneye 18 yıl hapis cezası veren mahkeme başkanı, kafasını suyun içine koyarak çocuğunu disiplin edemeyeceğini ve bunu hata olarak değerlendirelemeyeceğini söyledi.
6
Mahkeme ayrıca annenin devlet korumasına verilen erkek çocuğunun 16 yaşına gelene kadar annesi ile görüşmesini yasakladı.
7
Cani anne kızının kafasını suyun içinde bırakarak sağlık görevlilerini aradı. Eve gelen sağlık görevlileri kızı hastaneye kaldırdılar. Küçük kız tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
8
Lin Li'nin eşi
Lin Linin eşi
Görevliler, küçük kızın vücudunda morluklar görmesi üzerine olayı polise haber verdi. Bu olay üzerine annenin kızını öldürdüğü ortaya çıktı.

Son Dakika 2 yaşındaki kızını küvette boğarak öldüren cani anneye 18 yıl hapis cezası - Son Dakika


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler Burası Brezilya değil, Anadolu'nun bir köyü! Yılanları bu halde görenler donup kalıyor Prens Philip'in cenaze töreninde şıklık yarışı! Sarayın gelini tepeden tırnağa göz kamaştırdı