2 yaşındaki kızını küvette boğarak öldüren cani anneye 18 yıl hapis cezası - Son Dakika

2 yaşındaki kızını küvette boğarak öldüren cani anneye 18 yıl hapis cezası

30 gün önce

2 yaşındaki kızını altını ıslattığı için küvette boğarak öldüren 28 yaşındaki kadın, 18 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

1
New York'ta yaşayan 28 yaşındaki Lin Li isimli anne, dört yıl önce altını ıslatan 2 yaşındaki kızı Melody Zheng'in kafasını sulu dolu küvetin içine sokup boğarak öldürdü.
2
Anne kızını öldürmeden bir gün önce de dört yaşındaki oğlunun kafasını su dolu bir bidonun içine koyarak öldürmeye çalıştı.
3
Mahkemede savcı, anneye kızını öldürdüğü için 25 yıl, oğlunu öldürmeye çalıştığı içinde 10 yıl olmak üzere toplam 35 yıl hapis cezası verilmesini talep etti.

4
Çin asıllı olan anne karar okunmadan önce anne şunları söyledi: "Kızım altını ıslatınca bir daha yapmaması için kafasını suyun içine koyarak cezalandırmak istedim. Kızımı öldürdüğüm çok pişmanım. Kızımın ölümü bana çok acı veriyor. Bir hata yaptım."
5
Anneye 18 yıl hapis cezası veren mahkeme başkanı, kafasını suyun içine koyarak çocuğunu disiplin edemeyeceğini ve bunu hata olarak değerlendirelemeyeceğini söyledi.
6
Mahkeme ayrıca annenin devlet korumasına verilen erkek çocuğunun 16 yaşına gelene kadar annesi ile görüşmesini yasakladı.
7
Cani anne kızının kafasını suyun içinde bırakarak sağlık görevlilerini aradı. Eve gelen sağlık görevlileri kızı hastaneye kaldırdılar. Küçük kız tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
8
Lin Li'nin eşi
Lin Linin eşi
Görevliler, küçük kızın vücudunda morluklar görmesi üzerine olayı polise haber verdi. Bu olay üzerine annenin kızını öldürdüğü ortaya çıktı.


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bacakları açık şekilde oturan yıldız isim Michelle Keegan, canlı yayında frikik vermekten son anda kurtuldu 14 yaşındaki anne, eğlenmesine engel olduğu için 1 yaşındaki bebeğini asarak öldürdü Ünlü model Emily Ratajkowski'nin yayınında Türk takipçinin yaptığı yorum olay oldu: Göğüslerini göremiyorum 'Koronavirüsle savaşmaktan gurur duyuyorum' diyen sağlık çalışanı paylaşımından dolayı linç yedi Belediyenin sahip çıktığı İsmail Amca'nın son hali yürekleri ısıttı