2 yıl hep aynı rakama piyango oynadı, bir hafta bilet alamayınca dünyası başına yıkıldı - Son Dakika

2 yıl hep aynı rakama piyango oynadı, bir hafta bilet alamayınca dünyası başına yıkıldı

21.12.2020 17:10

İngiltere'de 2 yıl boyunca aynı numaralı piyango bileti alan itfaiye eri, bir hafta bilet alamayınca olanlar oldu. Talihsiz itfaiye eri o hafta alamadığı biletin 1.5 milyon sterlin (15 milyon TL) kazandığını öğrendi.

1
İngiltere'de yaşayan Mike Boyd isimli itfaiye eri, iki yıl boyunca her hafta aynı numaralı piyango bileti aldı. Mike geçen hafta görevi için gittiği bölgede internet zayıf olunca bileti alamadı.
2
Piyango çekilişi yapıldıktan sonra sonuçlara bakan Mike, iki yıl boyunca aldığı bilete 1.5 milyon sterlin çıktığını görünce neye uğradığını şaşırdı.
3
The Sun gazetesine konuşan 49 yaşındaki Mike, iki yıl boyunca her hafta aynı rakamlı bilet aldığını geçen hafta almadığı biletin 1.5 milyon sterlin kazanmasını şansızlık olarak değerlendirdi.

4
Bunun için çok üzülmediğini, sadece fakir insanlara yardım edemediği için üzüldüğünü söyleyen Mike, bileti kazanması durumunda ailesine çok daha iyi bir hayat sunacağını ifade etti.
5
Mike'ın kız kardeşi Nicki, hiç kimsenin bu ikramiyeyi abisi kadar hak etmediğini söyleyerek kardeşinin yaşadığı bu durumun kendilerini üzdüğünü söyledi.

Son Dakika 2 yıl hep aynı rakama piyango oynadı, bir hafta bilet alamayınca dünyası başına yıkıldı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (1)
500
Advertisement