Survivor Yasin'in telefon numarası ifşa oldu! '20 bin mesaj, 6 bin arama vardı' - Son Dakika

Survivor Yasin'in telefon numarası ifşa oldu! '20 bin mesaj, 6 bin arama vardı'

23.08.2020 14:59

Survivor 2020'nin en dişli yarışmacılarından olan Yasin Obuz, telefon numarası ifşa oldu. Obuz sosyal medya hesabından, kendisine 20 bin mesaj ve 6 bin aramanın geldiğini söyledi. Başarılı isim çareyi numarasını değiştirmekte buldu.

1
İlk olarak MasterChef'te ter döken, ardından Survivor'a katılan Yasin Obuz, yarışmada sergilediği performansla 3'üncü olmayı başardı. Şimdilerde sevenleriyle sosyal medya üzerinden iletişim kuran Obuz, geçtiğimiz gün zor anlar yaşadı.
2
Yasin Obuz'un iddiasına göre; telefon numarası ifşa oldu. Obuz ise gelen arama ve mesajlarla çıldırıp numarasını değiştirdi. Obuz açıklamasında, "Numaram dağıtılmış o yüzden 7-8 saattir yoktum. Şimdi numaramı değiştirdim. Oh be" dedi.

3
Katıldığı yarışmalarla sosyal medyada hatırı sayılır bir kitleye hitap eden Yasin Obuz geçtiğimiz günlerde de çıkaracağı rap şarkısı için stüdyoya girdi.
4
Instagram hesabının hikaye bölümünden stüdyoda çekilmiş fotoğrafını yayınlayan Yasin, "Başlıyoruz bummm! Hadi şans dileyin" mesajı ile takipçilerine müjdeyi verdi.
5
6
7
8
9

YORUMLAR (16)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Survivor Yasin'in telefon numarası ifşa oldu! '20 bin mesaj, 6 bin arama vardı' - Son Dakika


Advertisement