20 günde milyon dolarlar kazanan eski model Nastasia Urbano son görüntüsüyle şaşırttı - Son Dakika

20 günde milyon dolarlar kazanan eski model Nastasia Urbano son görüntüsüyle şaşırttı

25.04.2020 16:57

Yılda sadece 20 gün çalışıp milyon dolarlar kazanan 1980'li yıllarının ünlü modeli Nastasia Urbano, içler acısı halde sokakta yaşıyor. 59 yaşındaki ünlü model, son görüntüsüyle görenleri şaşırtıyor.

1
1980'li yılların ünlü modeli Nastasia Urbano herkesin imreneceği bir yaşama sahipti. Az çalışarak milyonlar kazanıyor, lüks villalarda yaşıyor ve Madonna başta olmak üzere birçok ünlü ile beraber takılıyordu.
2
Ancak Urbano'nun hayatı çocuklarının babasıyla tanışması ile bir anda değişti.

3
Eski top model Nastasia Urbano 80'lerin en ünlü modelleri arasındaydı. Sayısız dergiye aynı anda kapak oluyor, herkes onu konuşuyordu.
4
Ünlülerle partilere katılıyor, lüks villalarda yaşıyor ve kendi deyimiyle yılda 20 gün çalışıp milyonlar kazanıyordu.
5
Urbano o günleri "Mükemmel bir yaşamım vardı. Bir gün Jack Nicholson ile sonraki gün Andy Warhol, Roman Polanski gibi ünlülerle tanışıyordum. Melanie Griffith, Don Johnson gibi yıldızlarla beraber partiliyordum" diyerek anlatıyor.
6
Ancak ünlü top modelin hayatı çocuklarının babası ve eski kocası olan adamla tanışmasıyla bambaşka bir boyuta vardı. Urbano kelimenin tam anlamıyla bir anda sadece kıyafetleriyle sokak ortasında kaldı.
7
Urbano o günleri şöyle anlatıyor "O ilişkiye dair tek güzel şey çocuklarım. Ama sırılsıklam aşık olmuştum. Her şeyi benim paramla alıyordu. Bir gün bana BMW almak istediğini söyledi ancak bir baktım çeki bana imzalatıyordu. Ama o kadar aşıktım ki her şeyi imzalıyordum."
8
Ünlü modelin bir süre sonra parası da tükendi ve depresyonla mücadele etmeye başladı.
9
Urbano bir süre sonra ise eşinden boşandı ancak evin kiraısnı bile ödeyemeyecek hale geldi ve sokaklarda yaşamaya başladı.
10
Son haliyle görenlerin içini acıtan ünlü top model, geçen yıl dünyaca ünlü bir markanın çekimleri için tekrar kamera karşısına geçti.

11
Medya bu olayı "Barselona'nın evsiz modeli Nastasia Urbano kameraların önüne geri döndü" haberleriyle duyurdu.

12
13
14
15
16
17

Son Dakika 20 günde milyon dolarlar kazanan eski model Nastasia Urbano son görüntüsüyle şaşırttı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)
500
Advertisement