20 yaşındaki eşcinsel kıza sokak ortasında saldırı! Kanlar içinde kaldı - Son Dakika

20 yaşındaki eşcinsel kıza sokak ortasında saldırı! Kanlar içinde kaldı

2 ay önce

İngiltere'de 20 yaşındaki eşcinsel kız sokak ortasında iki kişinin saldırısına uğradı. Genç kız olay sonrası kanlar içinde kalırken, saldırganlar olay yerinden hemen kaçtı.

1
İngiltere'de, 20 yaşındaki eşcinsel kızın Sunderland kentinde güpegündüz uğradığı saldırı konuşuluyor.
2
Charlie Graham isimli genç kadın, kentin Town End Farm bölgesinde arkadaşlarıyla buluşmak üzere yürürken saldırıya uğradı.
3
Cumartesi öğle 12.50 sularında arkasından yaklaşan birisi genç kadının başına vurdu. Darbe ile yere düşen Graham'ın yüzü kanlar içinde kalırken, bacağında da bir ağrı hissetti.
4
Ayağa kalkmaya çalıştığı sırada iki kişi olduğu anlaşılan saldırganlar Graham'ı tekrar yere itti, ardından iki erkek olay yerinden koşarak uzaklaştı.
5
Saldırının şokunu uzun süre atlatamayan Charlie Graham, olayın ardından travma yaşadığını, panik atak geçirdiğini söylüyor. Genç kadın, daha önce de cinsel kimliği yüzünden dört kez saldırıya uğradığını söyledi.

6
Önceki saldırılardan birinde gözünün açıldığını ve dikiş atıldığını aktaran Graham, yeni bir saldırı daha yaşamaktan çok korkuyor.
7
Genç kadın "Artık kendi başıma hiçbir yere gitmiyorum. Sadece annemin evinde rahat hissediyorum" diyerek korkusunu dile getirdi.
8
İngiliz dedektifler, saldırıyı 'nefret suçu' kategorisinde soruşturuyor. Polis, saldırıyı görenlerin şüphelilerle ilgili ihbarda bulunmasını istiyor. Bu olay İngiltere'de eş cinsel kadınlara yönelik ilk saldırı da değil.

Haber Yayın Tarihi: 17.01.2020 02:25 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İdlib'de şehit düşen Kayserili Ali Taşöz'ün 'canım anam' paylaşımı yürekleri dağladı Göçmenler gece yarısı yollara düştü! İşte sınırdan manzaralar Şehit haberleri ciğerimizi yaktı! İşte ünlülerin İdlib şehitleri için attığı tweetler New York ile New Jersey'deki camilerde eller, İdlib şehitleri ve Mehmetçiğe dua için kalktı! 2 yaşındaki kızını küvette boğarak öldüren cani anneye 18 yıl hapis cezası