2000'li yılların güzel şarkıcısı Lara, estetikten tanınmaz hale geldi - Son Dakika

2000'li yılların güzel şarkıcısı Lara, estetikten tanınmaz hale geldi

31.01.2020 12:43

2000'li yıllara hem şarkıları hem de güzelliği ile damga vuran şarkıcı Lara'nın son halini görenler gözlerine inanamıyor. Instagram hesabıyla karşımıza çıkan güzel şarkıcının değişimine gelin hep birlikte bakalım.

1
2000'li yıllara 'Katmer Katmer', 'Adam Değilsin,' Adam Gibi Adam' şarkılarıyla damga vuran şarkıcı Lara, ardından gözlerden kayboldu.
2
Uzunca süre herhangi bir şarkıyla ortaya çıkmayan şarkıcı Lara, şimdilerde sosyal medyaya damga vuruyor.

3
Sebebi ise geçirdiği estetik operasyonlar sonrası son hali.

4
Aradan yıllar geçti ve Lara'nın estetikli halini kimse tanıyamaz oldu. Çene kemiği incelen Lara, kaşlarını kalınlaştırdı. Burnuna da küçük bir müdahalede bulundu.

5
Lara, 2017 yılında son albümünü çıkardı ama şu anki değişimi, albümünün dahi önüne geçti.

6
Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan 41 yaşındaki şarkıcı son paylaşımıyla hayranlarını biraz da korkuttu.
7
Lara Kimdir?
Lara Kimdir?
Kırıkkale ilinde müzisyen bir ailenin çocuğu olarak doğdu. Kırıkkale'de lise mezunu olduktan sonra Alanya'da hostes olarak çalıştı.
8
Lara'nın ilk albümü, 5 Haziran 2003 tarihinde çıktı. Ozan Müzik ile Işık adlı ilk albümü müzik marketlerdeki yerini aldı. 27 Mayıs 2005 tarihinde Adam Gibi Adam" adlı ikinci albümüyle yaklaşık 100 bin sattı.Albüm, 4. Müyap Müzik Ödülleri'nde Altın albüm ödülünü almaya hak kazandı.
9
15 Ocak 2008'de "Yadigar" adlı üçüncü albümünü çıkardı. 2010' da ''Yolla'' isimli 4 şarkıdan oluşan maksi single albümünü çıkardı.
10
Mutlu Genç ile 2014' te ''Maç Kaç Kaç'' isimli düeti çıkardı ve daha sonra 2015'te Bi Sana isimli şarkısını çıkardı. Maç Kaç Kaç ve Bi Sana sadece dijital platformda yer aldı.

11

Son Dakika 2000'li yılların güzel şarkıcısı Lara, estetikten tanınmaz hale geldi - Son Dakika


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Evli öğretmen, öğrencisiyle ilişkiye girdikten sonra polise teslim oldu Yıllar sonra ekranlara dönen Memoli yeni imajıyla tam not aldı Bahçıvan evin hanımına göz dikti! Önce tecavüz edip sonra gözünü kırpmadan öldürdü Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber Yıldız futbolcu McKennie, gözlerini Can Yaman'ın sevgilisi Diletta'nın kalçalarından alamadı