2013‘ün Şaşırtan Ayrılıkları - Son Dakika

2013‘ün Şaşırtan Ayrılıkları

21.12.2013 10:19

2013 yılında ünlüler dünyasında yeni çiftler medyanın gündeminden düşmezken birçok ayrılık da şaşkınlıkla karşılandı.

1
2013 yılında ünlüler dünyasında yeni çiftler medyanın gündeminden düşmezken birçok ayrılık da şaşkınlıkla karşılandı. Miley Cyrus`ın nişanlısı Liam Hemsworth`ten ayrılmasından Khloe Kardashian - Lamar Odom ayrılığına kadar pek çok ayrılık haberi sürpriz oldu. İşte yerli ve yabancı 2013 yılının şaşırtan ayrılıklarını sizler için derledik.
2
Monica Bellucci - Vincent Cassel: Sinemanın ünlü çifti Monica Bellucci ile Vincent Cassel`in 14 yıllık beraberliğin ardından boşanma kararı aldı.
3
Nicole Scherzinger ve Formula 1 şampiyonu sevgilisi Lewis Hamilton da yollarını ayırdı.
4
Liam Hemsworth ve Miley Cyrus Eylül ayında ayrılık kararını açıklamadan önce de bir dargın bir barışıktı.
5
Khloe Kardashian ve Lamar Odom ayrılığı herkesi şaşırttı.
6
Oldukça mutlu görünen çift Miranda Kerr ve Orlando Bloom`un ayrılıkları sürpriz oldu.
7
Ünlü Kardashian ailesinden Kris ve Bruce Jenner, 22 yıllık evliliklerini bitirdi.
8
Justin Bieber ve Selena Gomez de çalkantılı ilişkilerini 2013`te sonlandırdı.
9
Ryan Gosling ve Eva Mendes 2013`te sessiz sedasız ayrıldılar.
10
Taylor Swift ve Harry Styles`ın ayrılıkları dünya çapında ses getirdi.
11
Madonna ve iki yıldır beraber olduğu genç sevgilisi Brahim Zaibat Aralık ayında ilişkilerini bitirdi.
12
Clint Eastwood ve Dina Eastwood, 17 yıllık evliliklerini son verdi.
13
Liberty Ross kendisini `Alacakaranlık` filminin oyuncularından Kristen Stewart ile aldatan yönetmen kocası Rupert Sanders`tan boşandı.
14
Ashton Kutcher - Demi Moore: Altı yıllık evliliklerinin ardından ayrılma kararı alan Demi Moore ve Ashton Kutcher`ın boşanma süreci ise sancılı geçti. 2009 yılından bu yana resmi olarak boşanamayan çift sonunda boşanma kağıtlarını imzaladı.
15
Yeni `Süpermen` Henry Cavill ve `The Big Bang Theory` dizisinin sevilen oyuncusu Kaley Cuoco da 2013`te ayrılıklarını açıkladı.
16
Ebru Şallı - Harun Tan: 11 yıllık evlilik yolculuklarını iki çocukla taçlandıran çiftin, sessiz sedasız ayrılması magazin dünyasının en çok ilgi gösterdiği konular arasında oldu. Her iki tarafta konuşmaktan kaçınarak dostça boşandı.
17
Işın Karaca- Sedat Doğan: Işın Karaca, fotoğrafçı eşi Sedat Doğan`dan ikinci kez ayrılmaya karar verdi. 2011 yılında nikah masasına oturduğu Doğan`a ihanet iddiasıyla boşanma davası açan popçu, daha sonra dilekçesini geri çekmişti. Kızları Sasha Mia`nın geleceğini düşünerek evliliklerine devam eden ikili, sonunda boşandı.
18
Ivana Sert - Yurdal Sert: Birbirlerine karşılıklı dava açan işadamı Yurdal Sert ile Ivana Sert iki yıl sonra boşandı. Çocukları Kayon Ateş Sert`in velayetini anneye veren mahkeme, Yurdal Sert`in tatillerde ve her hafta çocuğunu görmesine, aylık 5 bin lira iştirak nafakası ödemesine hükmetti.
19
Meltem Cumbul - Alican Özbaş: Meltem Cumbul ile Alican Özbaş, Beykoz Adliyesi`nde görülen davayla boşandı. Anlaşmalı olarak boşanan çiftin birbirlerinden maddi ve manevi hiçbir talebi olmadı.
20
Oktay Kaynarca - Melek Angun: Çift şiddetli geçimsizlik nedeniyle evlilikleri bir yılı doldurmadan boşandı. Eşine şiddet uyguladığı iddia edilen Oktay Kaynarca, reklamcı eşinden tek celsede ayrıldı.
21
Metin Yıldız - Elvan Yıldız: BKM Mutfak oyuncusu Metin Yıldız, 5 yıllık eşi Elvan Yıldız`dan tek celsede anlaşmalı olarak ayrıldı.
22
Ceyda Düvenci - Engin Akgün: 2008 yılında dünyaevine giren ekranların sevilen yüzü Ceyda Düvenci, eşi Engin Akgün`den boşandı.
23
Eser Yenenler - Zeynep Farah Abdullah: Evlilik planları yapması beklenirken, sevgilisi Farah Zeynep Abdullah ile yollarını ayırma kararı aldıklarını Twitter sayfasından açıklayan genç oyuncu, `Farah Zeynep ile ilişkimizi bitirmeye karar verdik... Başlangıcından sonuna kadar saygılı ve seviyeliydi her şey.` şeklinde bir not paylaştı.
24
Nurgül Yeşilçay - Tolga Çelik: Oyuncu Nurgül Yeşilçay, iki yıldır birlikte olduğu yönetmen sevgilisi Tolga Karaçelik`ten ayrıldı. Nurgül Yeşilçay, Bebek`te aynı apartmanda oturduğu yönetmen Tolga Karaçelik`le ilişkisine son noktayı koydu.
25
Vahide Gördüm - Altan Gördüm: Çift, 21 yıllık evliliklerini sürpriz bir kararla bitirdi. 18 yaşında kızları bulunan çift ayrılıklarını ortak bir açıklamayla duyurdu.
26
Engin Altan Düzyatan - Özge Özpirinçci: Yaklaşık üç yıldır birlikte olan ve herkesin aşklarına imrendiği Engin Altan Düzyatan ve Özge Özpirinçci, sürpriz bir kararla yollarını ayırdı.
27
Özlem Yıldız - Sinan Serter: Eşi Sinan Serter ile boşanacakları yönünde çıkan haberler karşısında Yıldız, uzun süre sessiz kalmıştı. Oğlu Demir için evliliğini kurtarmaya çalıştığı söylenen Yıldız, sonunda Sinan Erter`le boşanmaya karar verdi. Başarılı sunucu Özlem Yıldız ile Sinan Serter`in 7 yıllık evliliği tek celsede sona erdi. Gaziosmanpaşa Adliyesi Aile Mahkemesi`nde görülen davada çiftin oğulları Demir`in velayeti anne Özlem Yıldız`a verildi.

Son Dakika 2013‘ün Şaşırtan Ayrılıkları - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement