2013 Yılında Çok Konuşulan Güzel Kadınlar - Son Dakika

2013 Yılında Çok Konuşulan Güzel Kadınlar

2013'te oldukça ses getiren dizilerde oynayan güzel oyuncular yaptıkları işler kadar özel hayatlarıyla da dikkat çekti.

1
Sadece Türkiye'de değil dünyada da konuşulan isimler arasına giren ünlü kadınlardan 2013'te en dikkat çekenler sıralandı. İşte yaptıkları iş kadar güzellikleriyle de konuşulan o isimler...
2
Beren Saat: Son yıllarda rol aldığı dizilerdeki başarısıyla adından sıkça söz ettiren güzel oyuncu bu yıl daha çok Kenan Doğulu ile olan ilişkisiyle gündemdeydi.
3
Meryem Uzerli: Almanya'dan gelip 'Muhteşem Yüzyıl'la birlikte gönüllerde taht kuran oyuncu son döneme hamilelik haberleriyle damga vurdu.
4
Can Ateş'le sorunlu bir ayrılık dönemi yaşayan oyuncu 'Tükenmişlik Sendromu'yla da adından oldukça söz ettirmişti.
5
Bade İşçil Sualp: 'Kuzey Güney'deki başarılı performansıyla beğeniyle izlenen güzel oyuncu özel hayatında bu yıl ani bir şekilde çok önemli bir karar verdi.
6
İş adamı Malkoç Sualp ile evlenmeye karar veren oyuncu kısa sürede hazırlıklarını tamamlayarak güzel bir törenle dünya evine girdi.
7
Bergüzar Korel: Halit Ergenç'le evlenen Korel, bu yıl daha çok rol aldığı diziyle adından söz ettirdi.
8
Kenan İmirzalıoğlu'yla başrollerini paylaştığı 'Karadayı'daki 'Feride' karakteriyle ekranlara gelen oyuncu beğeniyle izleniyor.
9
Ceyda Ateş: Son dönemde özel hayatıyla magazin basınının gündeminden düşmeyen Ateş'in yeni ilişkisi oldukça sansasyoneldi.
10
Buğra Toplusoy'la sevgili olan Ateş'in ilişkisinden çok Toplusoy'un ailesiyle olan problemlerinden söz edildi.
11
Öykü Karayel: Kuzey Güney dizisiyle yıldızı parlayan çiçeği burnunda oyuncu, dizinin ilk bölümlerinde Kıvanç Tatlıtuğ'un hayranları tarafından eleştiri yağmuruna tutulmuştu.
12
Dizinin ilerleyen bölümlerinde canlandırdığı 'Cemre' karakteriyle özdeşleşen oyuncu izleyiciler tarafından da benimsenerek beğeni topladı.
13
Fatmagül Fakı: 'Survivor'un güzel yarışmacısı yarışmadan elendikten sonra da unutulmadı.
14
Yarışmanın ardından birçok teklif alan Fakı, son olarak bir magazin programında sunucu olarak izleyici karşısına çıktı.
15
Özge Ulusoy: Güzel manken 'Bugün Ne Giysem' adlı moda programında jüri üyesi olarak dikkat çekti.
16
Ulusoy son dönemlerde dizilerde de rol alamaya başladı.
17
Merve Boluğur: Arka arkaya popüler dizilerde rol alan güzel oyuncu bu yıl da Türkiye'nin beğenilen başarılı kadınları arasına girmeyi başardı.

Haber Yayın Tarihi: 19.12.2013 14:50

Son Dakika 2013 Yılında Çok Konuşulan Güzel Kadınlar - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir kez gelen bir daha kopamıyor! İğneada'daki longoz ormanı eşsiz güzelliğiyle büyülüyor Bağışıklığı demir gibi yapan yeşil mucize: Arpa çimi Scarlett Johansson arabada cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti! İşte ünlülerin cinsel hayat sırları Libidoyu tavan yaptırıyor! İşte afrodizyak etkili yiyecekler Lise öğrencisi, uyuşturucu almak istediği 4 kişi tarafından cinsel istismara uğrayıp öldürüldü