2014 MTV Film Ödülleri Sahiplerini Buldu - Son Dakika

2014 MTV Film Ödülleri Sahiplerini Buldu

14.04.2014 15:21

1
"Hunger Games" (Açlık Oyunları) serisinin son filmi "Catching Fire" (Ateşi Yakalamak), müzik kanalı MTV tarafından düzenlenen film ödüllerinde "Yılın Filmi" seçildi.

2
Emmy ödüllü komedyen Conan O'Brien'in sunduğu 2014 MTV Film Ödülleri, dün gece Los Angeles'taki Nokia Theatre'da sahiplerini buldu.

3
'That Awkward Moment' filmindeki rolüyle "En İyi Üstsüz" ödülüne layık görülen aktör Zac Efron ödülünü aldıktan sonra şarkıcı Rita Ora, ünlü aktörün gömleğini soydu.

4
Efron, sahnede üstsüz poz vermeyi de ihmal etmedi...

5
Gecenin diğer ödülleri:

Türkiye'de "Bu Nasıl Aile" adıyla gösterime giren "We're the Millers" filminin yıldızları Emma Roberts, Jennifer Aniston ve Will Poulter'ın "En İyi Öpücük" ödülünü paylaştığı gecede, filmin genç oyuncusu Will Poulter'a ayrıca "En Başarılı Performans Ödülü" verildi.

6
En İyi Kavga Sahnesi: Orlando Bloom ve Evangeline Lilly vs. Orcs The Hobbit: The Desolation of Smaug (Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları)

7
En İyi Kadın Oyuncu Performansı: Jennifer Lawrence– The Hunger Games: Catching Fire/ Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak

8
En İyi Erkek Oyuncu Performansı: Josh Hutcherson – The Hunger Games: Catching Fire/ Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak

9
En İyi 'Kötü Adam': Mila Kunis – Oz The Great be Powerful/ Muhteşem ve Kudretli Oz

10
En İyi Kahraman: Henry Cavill/ Clark Kent – Man of Steel

11
"The Wolf of Wall Street" (Para Avcısı) filminde oynayan Jonah Hill, geceden "En İyi Komedi Performansı" ödülü ile "Ayrılırken" filminin başrolündeki Leonardo DiCaprio, MTV tarafından "En İyi Sahne" ödülüne layık görüldü.

12
"Ekranda En İyi Değişim" ödülü de "Dallars Buyers Club" (Sınırsızlar Kulübü) filmi ile bu yıl En İyi Yardımcı Oyuncu Oscarı'nı kazanan Jared Leto'ya verildi.

13
"World War Z." (Dünya Savaşı Z.) filminde zombilere karşı yaşam mücadelesi veren Brad Pitt, "En Korkutucu Performans" ödülüne layık görüldü.

14
"En İyi İkili" ödülünü ise "Fast & Furious 6" (Hızlı ve Öfkeli 6) filminin trafik kazasında yaşamını yitiren yıldızı Paul Walker ile Vin Diesel kazandı.

MTV ödülleri, izleyicilerin oyları ile belirleniyor.

15
Ödül töreninden renkli kareler...

16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26

YORUMLAR
500

Son Dakika 2014 MTV Film Ödülleri Sahiplerini Buldu - Son Dakika


Advertisement