Son Dakika Haberleri: 2017 Siena International Fotoğraf Ödülleri Sahiplerini Buldu

2017 Siena International Fotoğraf Ödülleri Sahiplerini Buldu

8 ay önce

Dünyanın dört bir yanından katılan fotoğraf sanatçılarının eserleri, geçtiğimiz günlerde ödüllerini aldı. Sizler için en iyileri BoredPanda'dan derledik...

1
Dünyanın Kıyısında - Alessandra Meniconzi (1. Seyahat ve Macera Kategorisi)
Dünyanın Kıyısında - Alessandra Meniconzi (1. Seyahat ve Macera Kategorisi)
2
Lviv'in Kargası - Jack Savage (1. Genel Monochrome Kategorisi)
Lvivin Kargası - Jack Savage (1. Genel Monochrome Kategorisi)
3
Buzda Rüya Görmek - Roie Galitz (1. Kırılgan Buz Kategorisi)
Buzda Rüya Görmek - Roie Galitz (1. Kırılgan Buz Kategorisi)
4
Kum Tepeleri - Randy Olson (Siena Uluslararası Fotoğraf Ödülleri Yılın Fotoğrafı)
Kum Tepeleri - Randy Olson (Siena Uluslararası Fotoğraf Ödülleri Yılın Fotoğrafı)
5
Uç - Petar Sabol (Kendi Yaşam Alanlarında Hayvanlar Kategorisi Şeref Ödülü)
Uç - Petar Sabol (Kendi Yaşam Alanlarında Hayvanlar Kategorisi Şeref Ödülü)
6
Kar Fırtınasında Yassı Demirden Bina - Michele Palazzo (Mimari ve Şehir Alanları Kategorisi Şeref Ödülü)
Kar Fırtınasında Yassı Demirden Bina - Michele Palazzo (Mimari ve Şehir Alanları Kategorisi Şeref Ödülü)
7
Protestocunun Gözleri - Jonathan Bachman (1. Genel Renk Kategorisi)
Protestocunun Gözleri - Jonathan Bachman (1. Genel Renk Kategorisi)
8
Karamel - Aristeidis Apostolopoulos (Seyahat ve Macera Kategorisi Şeref Ödülü)
Karamel - Aristeidis Apostolopoulos (Seyahat ve Macera Kategorisi Şeref Ödülü)
9
Ağır Yük- Chunshui Yu (Etkileyici Yüzler ve Karakterler Kategorisi Şeref Ödülü)
Ağır Yük- Chunshui Yu (Etkileyici Yüzler ve Karakterler Kategorisi Şeref Ödülü)
10
Buz - Marcin Dobas (2. Kırılgan Buz Kategorisi)
Buz - Marcin Dobas (2. Kırılgan Buz Kategorisi)
11
Ludovico - Pedro Armestre (3. Kırılgan Buz Kategorisi)
Ludovico - Pedro Armestre (3. Kırılgan Buz Kategorisi)
12
Selfie Kültürü - Jelena Jankovic (2. Seyahat ve Macera Kategorisi)
Selfie Kültürü - Jelena Jankovic (2. Seyahat ve Macera Kategorisi)
13
Canavar - James Smart (1. Doğanın Güzelliği Kategorisi)
Canavar - James Smart (1. Doğanın Güzelliği Kategorisi)
14
Atak - Sergey Gorshkov (1. Kendi Yaşam Alanlarında Hayvanlar Kategorisi)
Atak - Sergey Gorshkov (1. Kendi Yaşam Alanlarında Hayvanlar Kategorisi)
15
Pandalar Zıvanadan Çıkmış - Ami Vitale (2. Kendi Yaşam Alanlarında Hayvanlar Kategorisi)
Pandalar Zıvanadan Çıkmış - Ami Vitale (2. Kendi Yaşam Alanlarında Hayvanlar Kategorisi)
16
Athabasca Mağarası - Juan Pablo De Miguel (Kırılgan Buz Kategorisi Şeref Ödülü)
Athabasca Mağarası - Juan Pablo De Miguel (Kırılgan Buz Kategorisi Şeref Ödülü)
17
Hurma - M. Yousuf Tushar (Genel Renk Kategorisi Şeref Ödülü)
 Hurma - M. Yousuf Tushar (Genel Renk Kategorisi Şeref Ödülü)
18
Suların Prensi - Yannick Gouguenheim (3. Doğanın Güzelliği Kategorisi)
Suların Prensi - Yannick Gouguenheim (3. Doğanın Güzelliği Kategorisi)
19
Bulutların Arasında Donovan - Rodney Bursiel (3. Spor Aksiyonu Kategorisi)
Bulutların Arasında Donovan - Rodney Bursiel (3. Spor Aksiyonu Kategorisi)
20
Dasha - Alexander Vinogradov (3. Etkileyici Yüzler ve Karakterler Kategorisi)
Dasha - Alexander Vinogradov (3. Etkileyici Yüzler ve Karakterler Kategorisi)
21
Sadece Hareketler Bölüm 2 - Petr Lovigin (3. Genel Renk Kategorisi)
Sadece Hareketler Bölüm 2 - Petr Lovigin (3. Genel Renk Kategorisi)
22
Yavru Deniz Aslanı - Filippo Borghi (3. Kendi Yaşam Alanlarında Hayvanlar Kategorisi)
Yavru Deniz Aslanı - Filippo Borghi (3. Kendi Yaşam Alanlarında Hayvanlar Kategorisi)
23
Orta Dünya - Enrico Fossati (2. Doğanın Güzelliği Kategorisi)
Orta Dünya - Enrico Fossati (2. Doğanın Güzelliği Kategorisi)
24
Buz Mağarası - Markus Van Hauten (Doğanın Güzelliği Kategorisi Öne Çıkan Eser Ödülü)
Buz Mağarası - Markus Van Hauten (Doğanın Güzelliği Kategorisi Öne Çıkan Eser Ödülü)
25
Kitap Tapınağı - Hans-Martin Doelz (1. Mimari ve Şehir Alanları Kategorisi)
 Kitap Tapınağı - Hans-Martin Doelz (1. Mimari ve Şehir Alanları Kategorisi)
26
İlkbahar Zamanı - Marina Malikova (Kırılgan Buz Kategorisi Şeref Ödülü)
İlkbahar Zamanı - Marina Malikova (Kırılgan Buz Kategorisi Şeref Ödülü)
27
Uganda'nın Çocukları - Ya Kuang (2. Etkileyici Yüzler ve Karakterler Kategorisi)
Ugandanın Çocukları - Ya Kuang (2. Etkileyici Yüzler ve Karakterler Kategorisi)
28
Kan ve Acı - Nermesh Singh Gurdib Singh (3. Öğrenci Kategorisi)
Kan ve Acı - Nermesh Singh Gurdib Singh (3. Öğrenci Kategorisi)
29
Superman - Jason O'brien (2. Spor Aksiyonu Kategorisi)
Superman - Jason Obrien (2. Spor Aksiyonu Kategorisi)
30
Ben Buradayım - Joao Taborda (1. Etkileyici Yüzler ve Karakterler Kategorisi)
Ben Buradayım - Joao Taborda (1. Etkileyici Yüzler ve Karakterler Kategorisi)
31
Çaycı Adam - Zijie Gong (1. Öğrenci Kategorisi)
Çaycı Adam - Zijie Gong (1. Öğrenci Kategorisi)
32
Büyük Britanya Takımı - Tim Clayton (1. Spor Aksiyonu Kategorisi)
Büyük Britanya Takımı - Tim Clayton (1. Spor Aksiyonu Kategorisi)
33
Allianz Genel Merkezi - Adrien Barakat (2. Mimari ve Şehir Alanları Kategorisi)
Allianz Genel Merkezi - Adrien Barakat (2. Mimari ve Şehir Alanları Kategorisi)
34
Çağrı - Krishna Vr (2. Öğrenci Kategorisi)
Çağrı - Krishna Vr (2. Öğrenci Kategorisi)
35
Oyun Parkı - Wenpeng Lu (2. Genel Monochrome Kategorisi)
Oyun Parkı - Wenpeng Lu (2. Genel Monochrome Kategorisi)
36
Berlin Bisikletlisi - Wenpeng Lu (3. Mimari ve Şehir Alanları Kategorisi)
Berlin Bisikletlisi - Wenpeng Lu (3. Mimari ve Şehir Alanları Kategorisi)
37
Aşk Kavgası - Pierluigi Rizzato (Kendi Yaşam Alanlarında Hayvanlar Kategorisi Öne Çıkan Eser Ödülü)
Aşk Kavgası - Pierluigi Rizzato (Kendi Yaşam Alanlarında Hayvanlar Kategorisi Öne Çıkan Eser Ödülü)
38
Havva'yı Kızdırmak - Pronob Ghosh (3 Seyahat ve Macera Kategorisi)
Havvayı Kızdırmak - Pronob Ghosh (3 Seyahat ve Macera Kategorisi)<br/>
39
Mavi Şapkalı Grup - Klaus Lenzen (Genel Monochrome Kategorisi Öne Çıkan Eser Ödülü)
Mavi Şapkalı Grup - Klaus Lenzen (Genel Monochrome Kategorisi Öne Çıkan Eser Ödülü)
40
En Uğultulu Tepeler - Kristin Linnea Backe (Genel Monochrome Kategorisi Öne Çıkan Eser Ödülü)
 En Uğultulu Tepeler - Kristin Linnea Backe (Genel Monochrome Kategorisi Öne Çıkan Eser Ödülü)
41
Kano - Ian Macnicol (Spor Aksiyonu Kategorisi Öne Çıkan Eser Ödülü)
 Kano - Ian Macnicol (Spor Aksiyonu Kategorisi Öne Çıkan Eser Ödülü)<br/>
42
Sabah Ritüeli - Nick Ng (2. Genel Renk Kategorisi)
Sabah Ritüeli - Nick Ng (2. Genel Renk Kategorisi)<br/>
43
Bedevi 02 - Pietro Di Giambattista (3. Genel Monochrome Kategorisi)
 Bedevi 02 - Pietro Di Giambattista (3. Genel Monochrome Kategorisi)



Diğer Galeriler

Kredi Ödemekten Bunalan Adam, Hayalindeki Evi İnşa Etti Göçmen Olarak Geldiği Ülkede Şimdi Paraya Para Demiyor Aylar Sonra Yatağın Altındaki Bölmeyi Açtı, Gördüğü Manzara Karşısında Şaşkına Döndü Türkiye'nin Uçak Düşüren ilk Pilotu Vecihi Hürkuş'un Hayat Hikayesi iPhone ve Samsung Fiyatlarına Zam! İşte Güncel Fiyatları