ATV Bir Dizinin Daha Fişini Çekti! 2018'de Yayından Kaldırılan Diziler - Son Dakika

ATV Bir Dizinin Daha Fişini Çekti! 2018'de Yayından Kaldırılan Diziler

25.12.2018 11:50

2018 yılında, başrollerinde ünlü isimlerin yer aldığı birçok dizi yayından kaldırıldı. İşte, 2018'de reyting kurbanı olarak fişi çekilen o yapımlar..

1
Şahin Tepesi - ATV
Şahin Tepesi - ATV
Başrollerini Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Murat Aygen, Aybüke Pusat, Boran Kuzum'un paylaştığı ATV'de yayınlanan Şahin Tepesi dizisi erken final kararı alarak 6. bölümde ekranlara veda etti. Reytinglerde bekleneni karşılayamayan dizi için 13 bölüm garantisi verildiği konuşuluyordu.
2
Aşk ve Mavi - ATV
Aşk ve Mavi - ATV
Başrollerini şarkıcı Emrah ve Burcu Kıratlı'nın olduğu Aşk ve Mavi dizisi, yılın en çok izlenen yapımlarından biriydi. Emrah, diziden beklediği zammı alamayınca ayrılma kararı almış, yapımcılar ise Emrah'ın yerine Keremcem'i kadroya dahil etmişti. Ancak bu transfer dizinin devam etmesine yetmedi ve kanal final kararı aldı.
3
Mehmed Bir Cihan Fatihi - Kanal D
Mehmed Bir Cihan Fatihi - Kanal D
Yılın en büyük hayal kırıklığı ise Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisiyle yaşandı. Uzun süre sonra ekranlara dönen Kenan İmirzalıoğlu'nun Fatih Sultan Mehmet'i canlandırdığı yapım 4 bölüm sonra ekranlara veda etti.
4
Gülizar - Kanal D
Gülizar - Kanal D
Ünlü yönetmen Çağan Irmak'ın yönettiği ve başrollerini Farah Zeynep Abdullah ve Ömer Berk Cankat'ın paylaştığı Gülizar dizisi de ancak 10 bölüm dayanabildi.
5
Fi - Puhu TV
Fi - Puhu TV
Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Büşra Develi ve Berrak Tüzünataç gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Puhu TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Fi 2. sezonunda takipçilerini şoke edecek erken final yapma kararı almıştı. Üçlemenin yazarı Azra Kohen, dizinin hikayesinin kitaptan uzaklaşması nedeniyle 2.sezonda bitirme kararı aldığını duyurmuştu.
6
8. Gün - ATV
8. Gün - ATV
ATV'nin büyük umutlarla ekranlara getirdiği 8. Gün dizisi sadece 6. Bölüm yayında kalabildi. Dizinin final yapma kararı, oyuncular Burcu Biricik ve Buğra Gülsoy'a da şok oldu.
7
Kalbimdeki Deniz - Fox TV
Kalbimdeki Deniz - Fox TV
Fox TV'nin başrollerini Kutsi ve Özge Özberk'in paylaştığı ses getiren yapımlarından biri olan Kalbimdeki Deniz, ekranlara 60. Bölüm sonra veda etse de bu karar izleyicileri memnun etmedi.
8
4N1K İlk Aşk - Fox TV
4N1K İlk Aşk - Fox TV
Fox TV'nin gençlik dizisi 4N1K İlk Aşk dizisi de 12. Bölüm sonrasında yayından kaldırıldı.

9
Bir Mucize Olsun - Fox TV
Bir Mucize Olsun - Fox TV
Yönetmenliğini Hamdi Alkan'ın yaptığı Bir Mucize Olsun isimli dizinin başrollerinde Furkan Palalı ve Su Kutlu yer alıyordu. Dizi, sadece 3 bölüm sonra ekranlara veda etti.
10
Kırgın Çiçekler - ATV
Kırgın Çiçekler - ATV
ATV'nin başarılı yapımlarından biri olan Kırgın Çiçekler dizisi 113 bölüm sonra reytinglerin düşmesi nedeniyle final yapma kararı aldı.
11
Vatanım Sensin - Kanal D
Vatanım Sensin - Kanal D
Sevilen dizi Vatanım Sensin de 2018 yılında final yapan yapımlar arasında yer aldı.
12
Siyah İnci - Star TV
Siyah İnci - Star TV
Başrollerinde Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel’in bulunduğu Siyah İnci dizisi 20 bölüm sonra reytinglerde bekleneni verememesi nedeniyle final yaptı.

13
Tehlikeli Karım - Show TV
Tehlikeli Karım - Show TV
Show TV'nin iddialı yapımı olarak başlayan başrollerini Gonca Vuslateri, Seçkin Özdemir ve Mustafa Üstündağ'ın paylaştığı dizi 6 bölüm sonra final yapma kararı aldı.
14
Can Kırıkları - ATV
Can Kırıkları - ATV
Seçkin Özdemir'in aynı yıl içinde biten ikinci dizisi Can Kırıkları da reyting savaşına dayanamadı. Başrollerinde Hande Doğandemir, Seçkin Özdemir ve Funda Eryiğit'in yer aldığı dizi final yaptı.
15
Bahtiyar Ölmez - ATV
Bahtiyar Ölmez - ATV
Yetkin Dikinciler ve Hande Subaşı'nın başrollerini paylaştığı ATV dizisi Bahtiyar Ölmez de kanalın reyting beklentisini karşılayamayınca ekranlara veda etti.
16
Börü - Star TV
Börü - Star TV
Star TV’de 60 dakika olarak yayınlanan Börü dizi 6 bölüm sonra final yaptı. Dizide Mesut Akusta, Serkan Çayoğlu, Murat Arkın gibi oyuncular yer alıyordu.

17
Kalp Atışı - Show TV
Kalp Atışı - Show TV
Gökhan Alkan, Öykü Karayel, Ege Kökenli, Ali Burak Ceylan ve Hakan Gerçek paylaştıkları Show TV'de yayınlanan Kalp Atışı dizisi 28. Bölüm finaliyle ekranlara veda etti.
18
Hayat Sırları - Star TV
Hayat Sırları - Star TV
Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Hayat Sırları 11. bölüm sonunda ekranlara veda etmek zorunda kaldı.
19
Siyah Beyaz Aşk - Kanal D
 Siyah Beyaz Aşk - Kanal D
İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay'ın başrolünü paylaştığı Siyah Beyaz Aşk dizisi de ekranlara tutunamadı. Dizi tahminlerin çok öncesinde yayından kaldırıldı.

Son Dakika ATV Bir Dizinin Daha Fişini Çekti! 2018'de Yayından Kaldırılan Diziler - Son Dakika


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

"Yeni tanıdığın biriyle cinsel ilişki yaşar mısın?" sorusuna eski yengeden takdir gören yanıt 85 milyon yaşında! Dünyanın kayıp 8. kıtası Zelandiya'nın şekli gün yüzüne çıktı Dudağına ereksiyon kremi süren fenomenin son hali şaşırttı Müstehcen sahneleri yetişkin film sitelerine sızan dizi Bridgerton izlenme rekoru kırdı Kapıdan kovulsa bacadan giren yıldız futbolcu Gonzalı Higuain'in takıntısı, güzel modelin itirafıyla ortaya çıktı