2018 Victoria's Secret Şovunun Tüm Bilinmeyenleri: Efsane Model Artık Yok! - Son Dakika

2018 Victoria's Secret Şovunun Tüm Bilinmeyenleri: Efsane Model Artık Yok!

07.11.2018 16:50

Yılın merak ve heyecanla beklenen meleklerin şovu Victoria's Secret yeni yıl defilesi için geri sayım başladı. Her yıl aralık ayında yapılan defile, bu yıl kasım ayına yapılacak. İşte 8 Kasım gecesi New York'taki 2018 Victoria's Secret şovu hakkında bilmediğiniz her şey...

1
İşte geri sayımın başladığı 2018 Victoria Secret Fashion Show hakkında bilmek isteyeceğiniz her şey...
2
YILIN ŞOVU ABD'YE DÖNDÜ
YILIN ŞOVU ABDYE DÖNDÜ
Tüm dünyada 800 milyon seyircinin takip ettiği Victoria's Secret şovu, iki yıl başka ülkelerde yapıldıktan sonra bu yıl tekrar ABD'ye döndü. Geçen yıl Çin'in Shanghai kentinde yapılan defile için Gigi Hadid, Katy Perry gibi bazı modellerin seyahat vizeleri reddedilmiş, ünlü modeller defileye katılamamıştı. Ayrıca defile sonrası düzenlenen parti de geceyarısından önce yetkililer tarafından sonlandırılmıştı. Bu yıl defile New York şehrinde gerçekleştirilerek geçen yıl yaşanan aksilikler engellenmiş olacak.
3
GÖZDE MELEKLER YENİDEN PODYUMDA
GÖZDE MELEKLER YENİDEN PODYUMDA
Victoria's Secret defilelerinin en sevilen modellerinden Lais Ribeiro, Martha Hunt, Stella Maxwell, Leomie Anderson, Cindy Bruna, Georgia Fowler, Ming Xi, Grace Elizabeth, Devon Windsor ve daha fazlası verdikleri aradan sonra bu yıl yeniden podyumda boy gösterecek. İki çocuğunu dünyaya getiren ünlü model Behati Prinsloo, iki yıl verdiği aradan sonra bu yıl Victoria's Secret şovuna geri dönüyor.
4
BU YILIN TASARIMCISI BELLİ OLDU
BU YILIN TASARIMCISI BELLİ OLDU
2018 defilesinde Yunan asıllı tasarımcı Mary Katrantzou'nun hazırladığı koleksiyon sergilenecek.
5
Geçen yıl Balmain ile işbirliği yapılmıştı ve podyumda pembe yoğunluklu bir koleksiyon yer almıştı. Bu yılkinin nasıl olacağı ise heyecanla bekleniyor.
6
YENİ YÜZLER YENİ MELEKLER
YENİ YÜZLER YENİ MELEKLER
Bu sene defilede yeni yüzler de boy gösterecek. Yeni modeller arasında en dikkat çekeni, vitiligo hastası olan ve güzellik standartlarını değiştirmeye yaptığı katkılarla bilinen Winnie Harlow.
7
Victoria's secret'a ilk Filipinli model olarak Kelsey Merritt katılacak. Ayrıca Duckie Thot, Sadie Newman, Lorena Rae, Mélie Tiaco, Willow Hand, Yasmin Wijnaldum gibi isimler de bu yılın yeni melekleri arasında.
8
EN PAHALI İÇ ÇAMAŞIRINI KİM TAŞIYACAK?
EN PAHALI İÇ ÇAMAŞIRINI KİM TAŞIYACAK?
Geçen yıl 1 milyon dolarlık fiyatıyla en pahalı iç çamaşırını Lais Ribeiro tanıttı. Önceki yıllarda da Jasmine Tookes, Lily Aldridge, Adriana Lima ve Alessandra Ambrosio tanıtmıştı. Bu yıl 1 Milyon dolarlık sütyen Bra'yı Elsa Hosk tanıtacak.

9
SAHNEYE KİM ÇIKACAK?
SAHNEYE KİM ÇIKACAK?
Victoria's Secret defilelerinin en önemli bölümlerinden biri şüphesiz ki sahnedeki müzik performansı. Geçen yıl Harry Styles, Miguel, Leslie Odom Jr. ve Jane Zhang'in şarkı söylediği defilede bu yılki şovda modeller, Bebe Rexha, The Chainsmokers, Halsey, Kelsea Ballerini, Rita Ora, Shawn Mendes ve The Struts şarkıları eşliğinde yürüyecek.
10
EFSANE MODEL NE YAZIK Kİ YOK
EFSANE MODEL NE YAZIK Kİ YOK
Victoria's Secret şovunda bir dönem kapanıyor. 17 yıl boyunca Victoria's Secret podyumunda yürüyen ünlü süper model Alessandra Ambrosio artık meleklikten emekliye ayrıldığını duyurdu.
11
GIGI VE BELLA HADID KARDEŞLER ŞOVDA AYRILDI
GIGI VE BELLA HADID KARDEŞLER ŞOVDA AYRILDI
Yakın arkadaş olan Gigi Hadid ve Kendall Jenner 2018 defilesinde yürüyecek.
12
Ancak Gigi Hadid'in kendisi gibi ünlü bir model olan ve geçen yıl şova katılan kardeşi Bella Hadid için Victoria's Secret'tan bu yılki şov için onay çıkmadı.

Son Dakika 2018 Victoria's Secret Şovunun Tüm Bilinmeyenleri: Efsane Model Artık Yok! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement