Son Dakika Haberleri: Twitter'ın Eğlence Dünyasındaki 2018 Yılı En'leri Açıklandı!

Twitter'ın Eğlence Dünyasındaki 2018 Yılı En'leri Açıklandı!

6 gün önce

Gündemi belirleyen Twitter aleminin, 2018 verilerine göre eğlence dünyasının 'en'leri belirlendi ve birincilik koltuğuna oturan Yıldız Tilbe oldu.

1
Twitter'ın 2018 verilerine göre, yıllardır küs olan Yıldız Tilbe ve Sezen Aksu'nun barışı zirvede yer aldı. Yıldız Tilbe'nin, Aksu ile barıştığını duyurduğu tweet'i en çok beğenilen paylaşım oldu.
2
Jim Carey'in Yemen'de bir otobüs kazasında hayatını kaybeden 40 çocuk için attığı tweet, Türkiye'deki kullanıcılar tarafından en çok retweet edilen 5. tweet oldu.
3
Bu tweetler aynı zamanda üzerine en çok konuşulan tweetler olma özelliğine sahip. Konuşmalar arasında en fazla adı geçen isim de Lady Gaga oldu. Türk kullanıcılar Lady Gaga'nın hiçbir anlam verilemeyen tweetine Twitter'dan fazlasıyla anlam yüklediler.
4
En Çok Beğeni Alan Tweet'ler
En Çok Beğeni Alan Tweetler
Sıla
5
Ezhel
6
Metin Şentürk
7
Bülent Serttaş
8
Belki de, her gün sofralara misafir olan menemen hiç bu kadar olay olmamıştı. Menemenin soğanlı mı soğansız mı olması gerektiğine ilişkin gurme yazar Vedat Milör'ün anketi Twitter gündem olurken, ülkede de hayli ses getirdi.
9
En Çok Kullanılan Hashtagler
En Çok Kullanılan Hashtagler
Birinci sırayı ''survivor2018'' alırken sırasıyla; ''erkanmeriç'', ''hazalsubaşı'', ''adınısenkoy'', ''siyahbeyazaşk'' hashtagleri ilk beşte konumlandı.
10
En Çok Etkileşime Geçilen Hesaplar
En Çok Etkileşime Geçilen Hesaplar
Daha çok dizi hesaplarının olduğu görülen listede ilk sırada ''sozdizi'' varken diğerleri ise; ''SenAnlatKdeniz'', ''billboard'', ''bumasalbitmez'', ''DirilisDizisi'' oldu.

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Sadece Kulaklarını Deldirmek İstemişti Başına Gelmeyen Kalmadı! Konya'nın Yöresel Lezzetlerinden Olan Akide Şekeri Turistlerin Yoğun İlgisi İle Karşı Karşıya! Victoria Secret'ın Brezilyalı Meleği Meksika Sahillerinde Sekreter Gözlükleriyle! Beyonce'un Paraya Para Demeyen Eşi Jay Z'nin, Doğduğu Evi Gören Şaşıp Kalıyor Cesur Model, Derin Göğüs Dekoltesiyle Aralık Ayını Unutturdu!