Son Dakika Haberleri: 2019 Takvimine Özel Pozlar Veren Ünlü Modelden İtiraf: Sarkık Göğüslerimi Seviyorum

2019 Takvimine Özel Pozlar Veren Ünlü Modelden İtiraf: Sarkık Göğüslerimi Seviyorum

6 gün önce

2019 takvimi için kamera karşısına geçen 38 yaşındaki model Kelly Brook, aldığı kilolar, sarkan göğüslerine rağmen verdiği ateşli pozlarla büyüledi.

1
Güzel model Kelly Brook, yeni takvim fotoğraflarında sersemletti.
2
38 yaşındaki Kelly, çiçekler ve zambaklar eşliğinde göle çıplak girdiği fotoğrafta vücuduyla ne kadar barışık olduğunu bir kez daha gösterdi. Ateşli pozlar veren yıldız, yaşlandıkça vücudunu sevdiğini söyledi.
3
The Sun'a konuşan güzel model şu sözleri paylaştı: "Yaşlandıkça daha da güzel olduğumu hissediyorum. Kırışıklıklarımı, sarkan göğüslerimi seviyorum.
4
5
6

YORUMLAR (1)
  • IŞIL: MESSA SANIRIM TÜRKSÜN VE SENİ DOĞURANDA ÖĞLE İNSAN KENDİNİ VE KENDİ GENLERİNİ IRKINI NASIL BU KADAR GÖMEBİLİR KENDİNİZE BU KADAR HAKARET ETMEĞİN Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır


Diğer Galeriler

11 Eylül ve DEAŞ'ı Bilen Kahinden 2019 Kehanetleri! Bakın Neler Olacak iPhone'la Banyoya Giren Dövüş Sanatları Şampiyonu Feci Şekilde Can Verdi! Bu Ülkede Anneler, Düğün Gecesi Kızlarının Bekaretini Kaybetmelerini İzliyor Kameralar Önünde 'Arkadaşımın Aşkısın' Dedirten Ünlüler! Bu Şirketin Çalışanları Uyuyarak Ekstradan 3 Bin Lira Kazanıyor!