2020'nin son mesajını yayınlamıştı! Güzellik Kraliçesi 2021'i göremeden can verdi - Son Dakika

2020'nin son mesajını yayınlamıştı! Güzellik Kraliçesi 2021'i göremeden can verdi

05.01.2021 12:47

21 yaşındaki güzellik kraliçesi, Instagram'da "Mutlu Noeller" mesajını yayınladıktan birkaç gün sonra evinde trajik bir şekilde ölü bulundu. Yetkililer, genç kadının ölümünün intihar mı cinayet mi olduğu üzerinde araştırma yapıyor.

1
Ximena Hita bir sağlık görevlisi olarak ölümünden önce Meksika'nın Aguascalientes şehrinde resmen hemşire olmaya hazırlanıyordu. Genç model hayalini gerçekleşmeden trajik bir şekilde hayatını kaybetti.
2
Yetkililer, Ximena'nın hayatına son vermiş olabileceği konusunda endişeli ancak ölüm nedeni hala bir sır olarak kalmaya devam ediyor.
3
Polis sözcüsü Mario Garcia, ilk bulgulara göre Hita'nın intihar etmiş olabileceğini belirtti. Fakat ölüm nedeni belirlenmeden önce daha fazla soruşturma yapılması gerektiğini de sözlerine ekledi.

4
Başsavcılık ofisi, Hita'nın ölümüne bir cinayet şüphesinin dahil olup olmadığını belirlemek için birkaç adli tıp ekibinin bir arada çalıştığı bildirildi.

5
Trajik haberin ardından Miss Mexico Organizasyonu, üzüntülerini ifade eden ve Hita'nın ailesine başsağlığı dileyen bir açıklama yaptı.

6
Raporlara göre, Ximena 2019'da Miss Aguascalientes'i kazandı ve bu nedenle 13 Mart'ta yapılması planlanan Miss Mexico 2021'e katılmaya da hak kazandı.
7
8
9

Son Dakika 2020'nin son mesajını yayınlamıştı! Güzellik Kraliçesi 2021'i göremeden can verdi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement