2021'nin ilk bomba ayrılık haberi geldi! Jennifer Lopez, uzatmalı nişanlısı Alex Rodriguez'den ayrıldığını duyurdu - Son Dakika

2021'nin ilk bomba ayrılık haberi geldi! Jennifer Lopez, uzatmalı nişanlısı Alex Rodriguez'den ayrıldığını duyurdu

15.04.2021 16:50

Haklarında yaklaşık bir aydır ayrılık dedikoduları eksilmeyen ve hareketleriyle kafa karıştıran Jennifer Lopez ve nişanlısı Alex Rodriguez bugün yaptıkları açıklamada, nişanlarını bitirdiklerini ve bundan sonra iki yakın arkadaş olarak kalacaklarını belirtip birbirlerine mutluluk dilediler.

1
Evlilik kararı alan ancak pandemi yüzünden düğünlerini erteleme kararı alan çift, üzerinde bir süredir kara bulutlar dolaşıyordu.
2
Çift hakkında ilk olarak bir ay önce Page Six tarafından ayrıldıkları iddiası ortaya atılmıştı.
3
Ayrılığa Alex'in 30 yaşındaki oyuncu Madison LeCroy ile samimi arkadaşlığının sebep olduğu iddia edilmişti.
4
Ve tüm bu dedikoduların ardından ikiliden hayranlarını üzen hamle geldi. İkili ayrıldıklarını duyurur duyurmaz Amerika'da TT oldu.
5
Hayranları, Jennifer Lopez'e ayrılığın doğru bir karar olduğunu ve bu habere sevindiklerini söyledi. Birçok sosyal medya kullanıcısı ise bu ayrılıktan dolayı üzüntü duyduklarını dile getirdi.
6
Geçtiğmiz aylarda Rodriguez, eski eşinin babası tarafından "seri dolandırıcılıkla" suçlanmıştı.
7
JLO ise ayrılık sinyalini paylaştığı bu pozda vermişti. Yıldız şarkıcının milyon dolarlık yüzüğünü takmaması ayrılık söylemlerini güçlendirmişti.
8
Lopez, online olarak konuk olduğu bir sohbet programında evlilik ile ilgili olarak şaşırtan sözler söylemişti.
9
Andy Cohen'in sunduğu programa konuk olan 51 yaşındaki Jennifer Rodriguez, nişanlısı 45 yaşındaki Alex Rodriguez ile birlikte nikahsız yaşamayı tasarladıklarını belirtti. Bu açıklamaları da akıllara 1983'ten bu yana birlikte olan ama hiç evlenmeyen Goldie Hawn ile Kurt Russell'ı örnek gösterdi. Lopez, Cohen'in evlilik ile ilgili sorusunu yanıtlarken "Evet, doğal olarak bu konuyu da konuşuyoruz. Bizim yaşımızda, yani demek istiyorum ki ikimiz de daha önce evlendik. Evlenmeli miyiz, evlenmemeli miyiz? Bunun bizim için anlamı ne?" ifadelerinde bulundu.
10
11
12
13
14

Son Dakika 2021'nin ilk bomba ayrılık haberi geldi! Jennifer Lopez, uzatmalı nişanlısı Alex Rodriguez'den ayrıldığını duyurdu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bebek büyüklüğünde kurbağayı gören köylüler dondu kaldı Bu hastalık milyonda bir görülüyor! Uyuyunca haftalarca gözünü açamıyor Bikinisiyle poz veren Kim Kardashian ayaklarıyla dalga konusu oldu Kalp krizi iki can birden aldı! Önce anne sonra göğsündeki bebeği hayatını kaybetti Ölüm sayılarının rekor kırdığı Hindistan'da milletvekili şifa olsun diye inek idrarı içti
Advertisement