2028'den geldiğini iddia eden zaman yolcusu anlattıklarıyla şaşkına çevirdi! - Son Dakika

2028'den geldiğini iddia eden zaman yolcusu anlattıklarıyla şaşkına çevirdi!

14.11.2019 09:49

2028'den geldiğini iddia eden zaman yolcusu Nikolai, anlattıklarıyla hayrete düşürdü.

1
Gelecekten geldiğini öne süren zaman yolcusu Nikolai, Sovyetler Birliği'nde yaşadığını ve genç yaşlarda uçuş lisansını aldığını söyleyerek çok sayıda operasyonda yer aldığını belirtti.
2
Özel operasyonlarda yer aldığı dönemde takma adının 'Siyah karga' olduğunu belirten zaman yolcusu, açıklamalarını Sovyetler Birliği'nin dağılmasının ardından bağımsızlığını kazanan bir ülkede yaptığını aktarıyor.
3
Bir süre sonra eline bir kalem ve kağıt alan zaman yolcusu çizim yapmaya başlıyor.
4
Galaksiler arası bir göreve katıldığını iddia eden zaman yolcusu, Sovyetler Birliği döneminde Dünya ve Mars arasındaki tanımlanamayan nesneleri araştırma görevinin 1981 yılında başladığını söyledi.
5
Zaman yolcusunun anlatımına göre, Sovyetler Birliği zamanında seçilen 6 kişi, 2 yıl süren bir yolculukla Mars'a gitti. Mars seyahatleri sırasında bu kişilere Kızıl Gezegen'de yaşam olduğu bilgisi verildi.
6
Mars'ta yaşayan canlı formları bulunduğunu aktaran zaman yolcusu, Marslıların dost canlısı olduğunu, insanlara benzediklerini fakat yüz hatlarının daha farklı göründüğünü anlatıyor.

7
Sovyetler Birliği ve Marslılar arasında bir tür barış anlaşması imzalandığını öne süren zaman yolcusu, ABD'nin Mars'a olan ilgisinin artması ile uzaylıların Dünya hakkında daha fazla bilgi sahibi olduğunu söylüyor.
8
Zaman yolcusunun iddiasına göre Mars ordusu, 2028 yılında Dünya'ya saldırı düzenleyecek ve Mavi Gezegen'de büyük bir tahribat yaşanacak.

9
Zaman yolcusu Nikolai'ye göre insanlık, Mars ordusu tarafından bozguna uğratılacak.

10
Nicolai'nin anlattıkları sosyal medya kullanıcıları tarafından 'komik' bulundu.

Son Dakika 2028'den geldiğini iddia eden zaman yolcusu anlattıklarıyla şaşkına çevirdi! - Son Dakika


YORUMLAR (16)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriguez 5. çocuğu istiyor Etle şov yapan Nusret, bu kez takipçilerinin hiç alışık olmadığı bir paylaşım yaptı Cani adam denizde boğmaya çalıştığı eşini, diri diri kuma gömerken yakalandı Metin Yüncü'nün eski eşi, gizemli mesajı yıllar sonra ifşa etti: Kocan seni Songül Karlı ile aldatıyor Alemin Kralı Oben, sabahlığının düğmesini açıp pembe iç çamaşırıyla poz verdi